۰۱ مهر ۱۳۹۹ | 19:55
کد خبر : 23676

اهداء خون در بیمه پاسارگاد همزمان با روزهای کرونایی

در حرکتی خداپسندانه و در راستای مسئولیت اجتماعی ، ترویج فرهنگ نوع دوستی و اهدای خون، گروهی از مدیران و همکاران بیمه پاسارگاد با شیوع موج سوم ویروس کرونا با اهدای داوطلبانه خون ، گامی در جهت حفظ جان بیماران نیازمند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و یاری رساندن به همنوعان خود برداشتند.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد؛ در این راستا، گروه عملیات خونگیری سازمان انتقال خون، در روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۹ با استقرار در محل ساختمان مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد اقدام به دریافت خون اهدایی از نیروی انسانی این شرکت نمودند.

شایان‌ذکر است این اقدام خیرخواهانه که به همت بیمه پاسارگاد و با همکاری سازمان انتقال خون صورت گرفت، با استقبال کارکنان این شرکت مواجه شد. بیمه پاسارگاد با حضور در عرصه های خدمت رسانی در اندیشه تأمین امنیت و آرامش هموطنان گرامی است و از هیچ کوششی برای سلامت و شادی هم میهنان عزیز چشم پوشی نمی کند.

گفتنی است، با وجود اینکه بیمارستان‌ها در حال مقابله با شیوع بیماری کرونا هستند، هزاران انسان در سراسر دنیا ممکن است به دلیل بروز مشکلات سلامتی به تزریق خون نیاز پیدا کنند. خون و فرآورده‌های خونی نیاز حیاتی بسیاری از بیماران است.

پاسارگادیان نوع دوست با اعتقاد به این شعار که « اهداء خون ، اهداء زندگیست » در این امر نیکو و خداپسندانه شرکت کرده و با تأسی از فرموده امام علی (ع) که ” ارزش هرکس به اندازه خوبی های اوست ” دل عزیزان نیازمند به خون را خشنود نمودند.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ