۰۱ مهر ۱۳۹۹ | 19:41
کد خبر : 23614

مدیرعامل فولادخراسان به عضویت کارگروه نظارت بر بازار بورس درآمد

کسری غفوری، مدیرعامل این شرکت طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو کارگروه نظارت بر بازار بورس این وزارتخانه منصوب شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان؛ کسری غفوری، مدیرعامل این شرکت  طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو کارگروه نظارت بر بازار بورس این وزارتخانه منصوب شد.

خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو، طی حکمی کسری غفوری ( مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان ) را بر اساس سوابق و تجارب وی به عنوان عضو کارگروه نظارت بر بازار بورس منصوب کرد.

گفتنی است پس از تحولات اخیر بازار بورس ، رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در جلسه ی مشترکی با مدیران عامل صنایع معدنی و فولادی بزرگ کشور خواستار حمایت از بازار سرمایه شد.

کارگروه نظارت بر بازار بورس در سازمان ایمیدرو ماموریت دارد که در راستای «نظارت و بهبود شاخص عملکردی شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی» و در راستای حفظ منافع سهامداران این شرکت‌ها و تعادل بازار سرمایه اقدام کند.

در این کارگروه نام مدیران عامل شرکت های بزرگ دیگری همچون فولاد مبارکه، فولاد خوزستان و… نیز به چشم می خورد.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ