۰۱ مهر ۱۳۹۹ | 19:35
کد خبر : 23590

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس گروه سایپا در پارس خودرو

نمایشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در گروه خودروسازی سایپا به میزبانی شرکت پارس خودرو و به همت پایگاه بسیج شهید صفدری و حوزه مقاومت بسیج گروه سایپا با حضور مدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت های تابعه و رئیس سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ افتتاح شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی پارس خودرو، نمایشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازی سایپا با شعار “جهاد ادامه دارد” با مشارکت شرکت های تابعه و نمایش دستاوردهای بومی سازی به مدت یک هفته در شرکت پارس خودرو دایر خواهد بود.

 مصطفی مدبر مدیرعامل پارس خودرو در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: امروز چهل سال از شروع جنگ نابرابر و تحمیل آن به ملت ایران می گذرد و حال با وجود تحریم های ظالمانه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هر روز شاهد شکوفایی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و با توکل بر خدای متعال و کار و تلاش بی وقفه  توانستیم در عرصه نظامی و لجستیک در بین کشورهای جهان به جایگاه مطلوبی برسیم.

وی افزود: با تمام رشادت ها و از خودگذشتگی های ملت عزیز در دوران هشت سال دفاع مقدس باید فرهنگ و تفکر “ما می توانیم” در بین مسئولین و نسل جوان امروز که جنگ را ندیده اند به درستی تشریح و نهادینه شود تا بتوانیم به طور مثال در صنعت خودروسازی البته با وجود تحریم و محدودیت ها در سایه پیشرفت در بومی سازی تکنولوژی بیش از گذشته بدرخشیم.

 سرهنگ وحید تیموری رئیس سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ با حضور در این مراسم ،گفت: برگزاری نمایشگاه ها در هفته دفاع مقدس بسیار ضروری بوده و از برگزار کنندگان و کسانی که در آماده سازی نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازی سایپا نقش داشتند به سهم خود صمیمانه تشکر می کنم.

 گفتنی است نمایشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازی سایپا از ابتدای مهرماه به مدت یک هفته در پارس خودرو دایر خواهد بود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ