۰۱ مهر ۱۳۹۹ | 09:43
کد خبر : 23512

گواهینامه فولاد خراسان برای صدور محصول به کشورهای مشترک المنافع تمدید شد

گواهینامه بین المللی انطباق محصولات فولاد خراسان با الزامات استاندارد «گوست» (GOST) برای سومین دوره تمدید شد. این گواهینامه استاندارد منطقهای، قابلیت صدور محصولات تولیدی به بازارهای هدف در کشورهای مشترک المنافع را تایید می کند.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، که بزرگترین تولید کننده انواع مقاطع سبک فولادهای ساختمانی در شرق کشور است، با توجه به کیفیت بالای محصولات خود و مزیت نزدیکی به مرز کشورهای مشترک المنافع،  صادرات محصولات و افزایش سهم خود را در بازار این کشورها برنامه ریزی  و در همین راستا اخذ گواهی انطباق محصولات شرکت با الزامات این استاندارد روسی را پیاده سازی کرده است.

در آخرین ارزیابی های صورت گرفته توسط ممیزان و نمایندگان موسسه گوست، برای سومین دوره، انطباق محصولات فولاد خراسان با معیارها و الزامات استاندارد مذکور تایید و گواهینامه صدور محصولات به کشورهای آسیای میانه و روسیه برای یک دوره سه ساله دیگر (سال های ۲۰۲۳-۲۰۲۰ میلادی) به نام این مجتمع صادر شد. 

به گزارش روابط عمومی، داشتن این گواهینامه استاندارد، علاوه بر الزامی بودن برای محصولات خود کشورهای مشترک المنافع، یک ضرورت برای صادرات کالا به آن کشورها به شمار می رود. 

گواهینامه«GOST» به عنوان یک استاندارد منطقه ای، شاخص کیفیت محصول، انطباق محصول با استانداردها و یا مشخصات سفارش داده شده و انطباق محصول با الزامات ایمنی را تایید می کند.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ