۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | 23:49
کد خبر : 2350

بالاترین نشان جایزه ملی مدیریت مالی ایران به بیمه “ما” رسید

در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه “ما” به عنوان اولین شرکت بیمه ای در طول تاریخ برگزاری، موفق به دریافت تندیس زرین، بالاترین نشان این جایزه شد.

به گزارش برداشت روز به نقل ازروابط عمومی بیمه “ما”، دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، روز شنبه بیست و ششم بهمن ماه سال نود و هشت با حضور دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی، جمعی از مسئولان کشوری، مدیران شرکت ها و اساتید دانشگاه در سالن همایش های رازی برج میلاد، برگزار شد.

با داوری نتایج ارزیابی ها توسط کمیته داوران، شرکت بیمه “ما” در هفتمین سال حضور خود در این جایزه، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس زرین، بالاترین جایزه این دوره شد.

در این مراسم حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه “ما” به نمایندگی از این شرکت ، تندیس زرین دوره دهم را دریافت کرد.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران که از سال ۱۳۸۹ هر ساله برگزار می شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های شرکت کننده است.

حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در شفافیت مالی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ