۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | 19:11
کد خبر : 23336

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دکتر حسین مهری و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است:

 

تاریخ این سرزمین، همواره نشان از حماسه‌آفرینی ملت سربلندی دارد که در میهن پرستی و عزت مایه افتخار و مباهاتند و هشت سال دفاع مقدس دورانی بود که عزت، اقتدار و استقلال ایران و ایرانی بر همه ملتهای جهان آشکار گشت.

 

در دوران دفاع مقدس، رزمندگان جان بر کف صحنه هایی غرورآفرین را در عرصه جهاد و ایثار رقم زدند و خیال واهی و نقشه های متجاوزین به میهن اسلامی و معاندین انقلاب عظیم مردم ایران برای براندازی این نظام مقدس را نقش بر آب ساختند.

 

در دوران جنگ تحمیلی، ملت شریف ایران با استعانت از قدرت خداوند متعال و به برکت رهنمودهای امام خمینی (ره)، درایت فرماندهان بزرگی همچون سلیمانی ها و ایثار شهدا و رزمندگان اسلام نه فقط در مقابل رژیم متجاوز بعثی عراق بلکه در برابر تمامی قدرت‌های مستکبر جهان ایستاد و به دنیا ثابت کرد چه بسا که جمعیتی اندک به نصرت الهی در مقابل اعتلافی عظیم از قدرتهای بزرگ به پیروزی و سرافرازی برسد و این باوری است که امروز ملت بزرگ ایران با تکیه بر آن در مقابل تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ایستاده است و تحت لوای رهبری مدبرانه مقام عظمای ولایت بار دیگر به دنیا ثابت خواهد کرد عزت و اقتدار این مرز و بوم هرگز خدشه دار نخواهد شد.

 

اکنون در چهلمین سالروز این دفاع و حماسه مقدس، بار دیگر یاد و خاطره شهدا، رزمندگان و تمامی ایثارگران را که اسطوره‌های مثال زدنی در جهاد و مقاومت بودند و امنیت امروز را مدیون جانفشانی های دیروز آنان هستیم را گرامی می داریم.

 

اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت قهرمان ایران، ایثارگران عزیز، خانواده معظم شهدا به‌ویژه خانواده ایثارگران بانک صنعت و معدن تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و عزت و سربلندی ایران اسلامی را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ