۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | 19:25
کد خبر : 23275

افتتاح شعبه بیمه سرمد در عسلویه/ کاتب: برای حوزه مهندسی و انرژی برنامه‌ داریم

رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد از گسترش فعالیت های این شرکت در حوزه بیمه های مهندسی و انرژی خبر داد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره شرکت، شعبه بیمه سرمد در شهر را افتتاح کرد.

دکتر کاتب در مراسم افتتاح شعبه عسلویه بیمه سرمد گفت: در راستای گسترش فعالیت های شرکت و اهداف هیئت مدیره برای بهبود پرتفوی شرکت، برنامه های خوبی برای حضور پرقدرت در بخش بیمه های مهندسی و انرژی داریم و گام‌های موثری برداشته‌ایم.
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد گفت: افتتاح شعبه شرکت در عسلویه، کمک بزرگی برای حضور ما در بازار بیمه های مهندسی و انرژی است و با توجه به افزایش سرمایه شرکت و حضور در بازار اتکایی، ثمرات این اتفاق‌ها به زودی شامل حال سهامدران و خانواده بزرگ سرمد خواهد شد.
وی این نوید را هم به سهامداران داد که در سه ماه آینده خبرهای خوشی را در این حوزه خواهیم شنید.
دکتر کاتب هم‌چنین در پایان این مراسم گفت: امیدواریم شعبه عسلویه یکی از شعبه های موفق و سرآمد بیمه سرمد در کشور باشد و بتواند در جذب بیمه های مهندسی و انرژی خوب عمل کند و پرتفوی شرکت بیش از پیش بهبود پیدا کند.
در حاشیه این مراسم، با حضور رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد، جلسات و مذاکراتی برای ارائه خدمات بیمه های مهندسی و انرژی با چند مجموعه بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد و پس از آن از دکتر کاتب از شرکت پتروشیمی نوری و یک نفتکش بازدید کرد.
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد هم‌چنین از شعبه عسلویه بانک صادرات استان بوشهر بازدید و از رئیس این شعبه تقدیر کرد.
در این سفر، پژمان نریمانی معاون توسعه بازار، امور استان ها و شبکه فروش، حمیدرضا کتیرائی مدیر استانها و شبکه فروش و مجتبی نصرالهی سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی و باربری و خاص، دکتر کاتب را همراهی می‌ کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ