۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | 19:07
کد خبر : 23223

تصویب صورت‌های مالی سال ۱۳۹۸ بیمه سینا در مجمع عمومی

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام بیمه سینا با تصویب صورت‌های مالی سال 1398 و تقسیم 20 ریال سود به ازای هرسهم به کار خود پایان داد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بیمه سینا (سهامی عام) با حضور ۷۷ درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده بیمه مرکزی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار (به‌صورت ارتباط آنلاین)، اعضای هیئت‌مدیره و دکتر رضا جعفری مدیرعامل شرکت بیمه سینا ساعت ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ در شعبه شهید بهشتی بیمه سینا برگزار شد.

در این مجمع، هیئت رئیسه مجمع متشکل از آقای دکتر محمد اسکندری مدیرعامل هلدینگ مالی سینا به عنوان رئیس مجمع، آقای شهریار و خانم مشهدی به عنوان ناظران مجمع و خانم کتایون هدایت‌پور به عنوان منشی جلسه در جایگاه حاضر شدند.

در ابتدای جلسه، گزارش هیئت‌مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ توسط دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت مدیره ارائه و برنامه‌های آتی شرکت نیز برای صاحبان سهام اعلام شد.

همچنین با اعلام سود دوره به مبلغ ۸۱۵ میلیارد ریال و پوشش زیان سنواتی، با تصمیم اعضای مجمع مقرر شد به ازای هر سهم ۲۰ ریال سود به سهامداران پرداخت شود.

موسسه حسابرسی «مفید راهبر» به عنوان بازرس اصلی و علی‌البدل و حسابرس مستقل شرکت سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با اکثریت آراء انتخاب و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار، جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

 

 

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ