۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | 23:29
کد خبر : 2307

بیمه سرمد، نائب قهرمان مسابقات فوتسال جام سردار شهید قاسم سلیمانی صنعت بیمه

بیمه سرمد، نائب قهرمانی مسابقات فوتسال جام سردار شهید قاسم سلیمانی صنعت بیمه را از آن خود کرد .

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، تیم فوتسال بیمه سرمد در این مسابقات، با غلبه بر تیم بیمه پارسیان قهرمان دوره قبل، با نتیجه پُر گُل ۶ بر ۲، مرحله نیمه نهایی را پشت سر گذاشت و به مسابقه فینال راه یافت و در نهایت به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
پژمان نریمانی به عنوان سرمربی، مهدی فروتن و میلاد حاجیان به عنوان سرپرست تیم، صالح سهرابی به عنوان کاپیتان و علی مجد آبادی، فرشید باقری، رسول وثاقتی صفا، صادق پور محمد دوست، محمد غاﺋبی، علی هاشمی، حسن پور حسینی، وحید استرابی و مصطفی عزالدین، بازیکنان این تیم را تشکیل داده بودند.
عنوان آقای گل این دوره از مسابقات نیز به صادق پورمحمددوست، بازیکن تیم فوتسال سرمد با ۱۶ گل زده اختصاص یافت و کفش طلای مسابقات فوتسال صنعت بیمه جام سردار شهید قاسم سلیمانی توسط رئیس کل بیمه مرکزی به وی اهدا شد.
این گزارش می افزاید، آیین اختتامیه مسابقات فوتسال صنعت بیمه، بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی همزمان با ایام دهه فجر و به میزبانی بیمه مرکزی، با حضور ۲۲ تیم از شرکت های بیمه در مجموعه ورزشی شهید مفتح با حضور رییس کل محترم بیمه مرکزی، پرویز مقدسی نائب رئیس هیات مدیره، دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره، مهدی مهدوی مدیرعامل این شرکت، سایر مدیران عامل شرکتهای بیمه و مدیران ارشد بیمه مرکزی برگزار شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ