۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | 19:46
کد خبر : 23019

سفر نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد به استان قزوین

پرویز مقدسی در سفر به استان قزوین با مدیر امور شعب بانک صادرات این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، پرویز مقدسی نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد در سفر به استان قزوین، با مدیریت و معاونان بانک صادرات استان دیدار و از شعبه بیمه سرمد در شهر قزوین بازدید کرد.

مقدسی در ابتدای سفر به استان قزوین از شعبه بیمه سرمد در استان بازدید و با رضا بیگدلی، سرپرست مدیریت استان قزوین و کارشناسان سرمد در استان دیدار کرد.
نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد هم‌چنین، در جریان سفر به استان قزوین، با روانبخش یزدانی مدیر امور شعب بانک صادرات استان دیدار کرد. مقدسی در این دیدار از یزدانی و معاونانش خواست پیشنهادها و انتقادهایشان را برای بهتر شدن عملکرد سرمد در استان قزوین با او و مدیران شرکت درمیان بگذارند تا شرکت بهترین خدمات را به همکاران بانک صادرات ارائه کند.
روانبخش یزدانی نیز در این نشست از تعامل خوب و موثر مدیریت بیمه سرمد در استان با بانک صادرات تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد بیمه سرمد با پشتوانه بانک صادرات بتواند در میان شرکت برتر بیمه قرار بگیرد.
در این سفر، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، حمیدرضا کتیرائی مدیریت استانها و شبکه فروش، حسن پورحسینی مدیر بیمه های اتومبیل و علی آفرین سرپرست مدیریت بیمه های اشخاص، مقدسی را همراهی می‌کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ