۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | 23:17
کد خبر : 2298

حضور مدیرعامل بانک ملت در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه

مدیرعامل بانک ملت در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی استان کرمانشاه که با حضور دکتر سیدحمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور برپا شد حضور پیدا کرد.
به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، سید حمید پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه در این نشست به اهداف سفر این تیم اقتصادی به کرمانشاه اشاره کرد و گفت: هدف اول این است که بتوانیم گره های برخی پروژه‌های زیرساختی و زیربنایی استان را باز و تحرکی در این پروژه‌ها ایجاد کنیم و دومین هدف نیز کمک به ایجاد اشتغال در این استان است که لازمه آن رونق بخشیدن به بخش تولید است.
وی درباره جاده گیلانغرب به سومار نیز اظهار داشت: بهبود وضعیت این جاده باعث رضایت مردم منطقه و توسعه تجارت با کشور عراق خواهد شد و به گفته مسوولان، تکمیل آن به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که با کمک بانک های ملت و رفاه در قالب ماده ۵۶ تامین خواهد شد.
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و مدیران عامل بانک های کشور هم در این جلسه برای تأمین سرمایه در گردش تمامی واحدهای تولیدی، حمایت از واحدهای تولیدی که با کمتر از ظرفیت واقعی در حال فعالیت هستند و حمایت از واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال اعلام آمادگی کردند.
در این نشست که تمامی مدیران دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه نیز در آن حضور داشتند، تامین مالی پروژه های کلیدی و زیرساخت های استان کرمانشاه از قبیل اشتغالزایی استان، پروژه قطار شهری، جاده گیلانغرب به سومار، کریدور غرب جاده کرمانشاه‏-کامیاران و تامین آب شرب با کیفیت برای کرمانشاه از طریق نظام بانکی تامین شد و طرح های راه آهن کرمانشاه به کشور عراق و طرح گرمسیری نیز جهت بررسی بیشتر و بهره مندی از ظرفیت صندوق توسعه ملی در اولویت طرح های ملی کشور قرار گرفت.
مدیرعامل بانک ملتهمچنین در سفر به استان کرمانشاه، در جلسه کارگروه تخصصی تولید استان حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این جلسه که با حضور محمود اخلاقی معاون مدیرعامل، حاتمی معاون استاندار، دارابی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، دوستانی مدیر شعب و تعدادی از مشتریان واحدهای تولیدی بانک در استان کرمانشاه برپا شد، اعلام کرد که بانک ملت در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از بنگاه های تولیدی، برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و همچنین طرح هایی که بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند آمادگی کامل دارد.
در این نشست، طرح های تولیدی استان کرمانشاه با عاملیت بانک ملت، با حضور مدیران عامل این شرکت ها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت.
در عین حال با مساعدت مدیرعامل، در اکثر این طرح ها تصمیمات مقتضی در راستای تکمیل پروژه و راه اندازی این شرکت های تولیدی اتخاذ شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ