۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | 22:23
کد خبر : 2263

از بانک ملی ایران «هدیه» بگیرید

«کارت هدیه» بهترین جایگزین برای پول نقد است؛ هم می توان با آن خرید حضوری انجام داد، هم قابلیت خرید اینترنتی دارد و هم در صورت نیاز می توان وجه آن را از خودپردازها به صورت نقدی برداشت کرد.
به گزارش برداشت روز به نقل ازروابط عمومی بانک ملی ایران، تازه ترین اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد بیشترین «کارت هدیه» تراکنش دار شبکه بانکی متعلق به بانک ملی ایران است.
این نشان می دهد استقبال عموم مردم از کارت های هدیه بانک ملی ایران بسیار قابل توجه بوده که راز آن را می توان در سهولت صدور، تنوع کارت ها و امکان شخصی سازی این کارت ها دانست.
اکنون درخواست کنندگان کارت هدیه می توانند با مراجعه به شعب یا پایگاه های شبانه روزی اقدام به دریافت کارت هدیه نمایند و یا از طریق اپلیکیشن ۶۰ کارت هدیه مورد نظر خود را آماده کرده و از طریق کیوسک های بانک ملی ایران آن را دریافت کنند.
امکان تعیین مبلغ دلخواه، نوشتن متن های از پیش تعیین شده یا متن مورد نظر مشتری و نیز تعیین طرح روی کارت برای مشتریان کارت هدیه بانک ملی ایران فراهم است.
بانک ملی ایران برای رضایت بیشتر مشتریان خود جدیدا طرح های کارت ها را تنوع بخشیده و بسته بندی های خاصی نیز برای آنها طراحی نموده است.
این روزها کارت های هدیه بانک ملی ایران می توانند یک هدیه مناسب برای تقدیر از زحمات مادران و پدران باشند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ