۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | 22:15
کد خبر : 2258

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی؛ افتتاح مرکز جامع سلامت شهری کبودرآهنگ با مشارکت بانک ملی ایران

مرکز جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان کبودرآهنگ با مشارکت بانک ملی ایران و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح شد.
به گزارش برداست روز به نقل ازروابط عمومی بانک ملی ایران، این مرکز با اعتبار ۶ میلیارد ریالی صندوق قرض الحسنه پس انداز ملی ایران و با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری همدان، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

محمد طوماسی رئیس اداره امور شعب استان همدان بانک در مراسم افتتاح این مرکز با بیان اینکه بانک ملی ایران به عنوان بازوی اقتصادی دولت و امین مردم علاوه بر انجام امور اقتصادی و بانکداری از محل منابع خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی و امور عام المنفعه حضور موثری دارد، گفت: با همکاری صندوق قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران تا کنون یک باب مدرسه با نام شهدای بانک ملی ایران احداث و به آموزش و پرورش کبودرآهنگ تحویل داده شده است.

وی از ساخت دومین مدرسه نیز در این شهرستان با مشارکت بانک ملی ایران خبر داد که علاوه بر آن، خرید یک دستگاه پلاسما فرزیس جهت بیمارستان سینای همدان نیز در حال انجام است.

مصطفی آزادبخت معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری همدان نیز ضمن تقدیر از اقدام ارزشمند بانک ملی ایران در احداث مرکز سلامت شهری و روستایی در شهرستان محروم کبودرآهنگ اظهار کرد: بانک ملی ایران همواره و در تمامی امور به ویژه رونق تولید و اشتغال، کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین انجام امور خیر و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در استان همدان پیشتاز بوده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ