۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | 19:34
کد خبر : 22576

فولاد خراسان بار دیگر واحد نمونه سال شد

شرکت مجتمع فولاد خراسان با ثبت عملکرد سال 1398، عنوان واحد نمونه تولیدی سال 1399 استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داد.

به گزارش برداشت روز، که در سال گذشته موفق به ثبت ۱۸% رشد در جمع تولیدات، ۴۹% رشد ارزش فروش و ۷۹% رشد ارزش صادرات شده است، در آیین تقدیر از واحدهای نمونه سال ۱۳۹۹ با حضور معاون استاندار خراسان رضوی و تنی چند از مقامات اجرایی، سیاسی و نمایندگان بخش خصوصی، لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه تولیدی سال را دریافت کرد.
به گفته مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، رشد۷۰درصدی سود عملیاتی، ۱۵% کاهش موجودی انبارها نسبت به سال قبل به همراه سایر دستاوردهای حوزه های تولیدی (از جمله ثبت رکورد های گوناگون در نواحی تولید) از مهم ترین توفیقات این شرکت در سال گذشته بوده است که عنوان واحد نمونه را برای این شرکت رقم زده است.
کسری غفوری خاطرنشان کرد: کسب رکوردهای فروش و صادرات و فعالیت های حوزه استانداردها و نظام های مدیریتی به عنوان بخشی دیگر از فعالیت های ارزنده همکاران شرکت بوده و ماحصل تلاش همه کارکنان و دست اندرکاران شرکت باعث احراز این موفقیت جمعی شده است.
گفتنی است در آیین تقدیر از واحدهای نمونه تولیدی استان، که پنجشنبه شب، ۲۰ شهریورماه در محل سالن همایش های نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، رئیس «خانه صنعت معدن و تجارت کشور»، رئیس «اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران»، معاون اقتصادی استاندار، رئیس سازمان «صنعت، معدن و تجارت» استان، نمایندگان مردم مشهد و گناباد در مجلس و رئیس «خانه صنعت، معدن و تجارت» حضور داشتند.
در این آیین سالانه که به علت محدودیت های ناشی از شیوع کووید۱۹ با محدودیت در تعداد نفرات دعوت شده به مراسم برگزار شد، رسولیان، معاون استاندار خراسان رضوی، لوح تقدیر و تمبر یادبود واحد نمونه تولیدی سال را به مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان اهدا کرد.

روابط عمومی، مجتمع فولاد خراسان

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ