۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | 19:45
کد خبر : 22469

حمایت های بانک مسکن در اجرایی شدن وام ۱۰۰۰ میلیارد تومانی

مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: پرداخت به موقع و همکاری بانک مسکن در وام 1000 میلیارد تومانی باعث شد تا امروز شاهد تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی باشیم.

به گزارش برداشت روز، به نقل از هیبنا : تحویل ۱۴ هزار مسکن مهر به مالکان در شهر جدید پردیس از ۱۵ شهریور این نوید را به متقاضیان این واحدهای مسکونی داد که از این پس واحدهای مسکن مهر این شهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی تحویل داده خواهد شد.

طبق گفته مقامات ارشد شهر جدید پردیس علاوه بر این ۱۴ هزار واحد مسکونی قرار است در آذرماه نیز یک بسته ۱۰ هزار واحدی در این شهر به همین روش آماده تحویل به مالکان واحدهای مسکونی مهر شود. با این تحویل ها به نظر می رسد پرونده مسکن مهر این شهر که دیرتر از سایر شهرهای جدید برای ساخت مسکن مهر استارت زده بود به روزهای پایانی خود نزدیک شود.
مهدی هدایت مدیر عامل شهر جدید پردیس در گفتگو با خبرنگار هیبنا دلیل تحویل واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی را پرداخت به موقع تسهیلات ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از سوی بانک مسکن عنوان کرد و گفت: در اردیبهشت ماه امسال بانک مرکزی پرداخت وام ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل زیربناها و پروژه های مسکن مهر را تصویب کرد.
وی افزود:این وام از محل منابع بند “ب ” تبصره قانون بودجه سال ۹۸ درخواستی از سوی شرکت عمران بود که خوشبختانه پس از تصویب از سوی بانک مرکزی ، بانک مسکن به خوبی در پرداخت این وام با شرکت عمران پردیس همکاری کرد.
هدایت با اشاره به اینکه این وام برای تکمیل واحدهای مسکن مهر و محوطه سازی ها بوده است تاکید کرد: اثرات این همکاری مثبت بانک مسکن را امروز با تحویل ۱۴ هزار مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و انشعابات را شاهد هستیم.
مدیر عامل شهر جدید پردیس خاطر نشان کرد: بانک مسکن در دو سال گذشته به خصوص در اعطای تسهیلات مسکن مهر از ۴۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان همکاری خوبی داشت و باید اذعان کرد که این همکاریها امروز در تحویل و تکمیل واحدهای مسکن مهر به خوبی نمایان است.
مدیر عامل شهر جدید پردیس در پاسخ به این پرسش که در خصوص مسکن ملی چطور؟ آیا این همکاریها و همراهیها ادامه دارد؟ گفت: قطعا با اجرایی شدن مسکن ملی این همکاریها و این حمایت ها از سوی بانک مسکن صورت خواهد گرفت.
وی افزود: هنوز مسکن ملی به مرحله ای که بخواهیم از بانک مسکن وام بگیریم نرسیده است . اما انصافا در مسکن مهر حمایتها بی نظیر بود و قطعا در مسکن ملی نیز همینطور خواهد بود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ