۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | 19:55
کد خبر : 22332

برگزاری دوره آموزشی بیمه‌های زندگی برای کارشناسان بیمه حکمت

دوره آموزشی بیمه‌های زندگی برای کارشناسان بیمه حکمت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، با توجه به ضرورت و اهمیت آموزش بیشتر بیمه های زندگی به کارشناسان بیمه ای در جهت ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف، مدیریت بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه حکمت با همکاری مدیریت تحقیق، توسعه و برنامه ریزی این بیمه اقدام به برگزاری دوره آموزشی بیمه های زندگی نمود.

دوره آموزشی بیمه های زندگی بیمه حکمت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از تاریخ هجدهم تا نوزدهم شهریورماه سالجاری برای کارشناسان در مرکز آموزش این بیمه برگزار گردید. گفتنی است، سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشی مذکور عبارتند از: مروری بر دستورالعمل های فنی بیمه های عمر و حوادث انفرادی و معرفی طرح جدید، آئین نامه های شورایعالی بیمه مرتبط به بیمه های زندگی و حوادث انفرادی، شرایط عمومی بیمه های زندگی، نحوه انعقاد قرارداد گروهی و بیمه سنوات، نحوه کار با سیستم بیمه گری الکترونیک و کارشناسی پرونده های خسارت بیمه های عمر و حوادث.

بر پایه این گزارش، هدف از برگزاری دوره آموزشی بیمه های زندگی، افزایش سطح فنی و تخصصی کارشناسان بیمه حکمت و همچنین سرعت و دقت آنان در پاسخگویی است که این کار موجب رضایتمندی و حفظ بیمه گذاران محترم سراسر کشور و جلب بازارهای جدید خواهد شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ