۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | 19:37
کد خبر : 22276

انتشار اسناد ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای ۵ پروژه در منطقه سنگان

اسناد ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای 5 پروژه در منطقه سنگان، از امروز در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر می شود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی مجتمع سنگ آهن سنگان، ایمیدرو (مجتمع سنگ آهن سنگان) در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی، موضوع «اجرای عملیات حفاری و مغزه گیری به روش وایرلاین به همراه احداث راه دسترسی و سکوی حفاری به متراژ ۲۰،۰۰۰ متر» را به فراخوان بگذارد.

همچنین مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی «خردایش، فرآوری و دانه بندی سنگ آهن به تفکیک کارگاه های سنگ شکن شماره ۲ (۶۰۰ هزار تن)، ۳ (۶۰۰ هزار تن)، ۶ (یک میلیون و دویست هزار تن) و ۸ (یک میلیون و دویست هزار تن) برای ۲ سال» را با شرایط ذیل برگزار کند.

از این رو، همه اشخاص حقوقی واجد شرایط می توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir نسبت به خرید اسناد ارزیابی کیفی اقدام کنند.

زمان، مهلت و نشانی دریافت اسناد ارزیابی کیفی:

اسناد ارزیابی کیفی همه روزه از تاریخ ۲۲ شهریور ۹۹ تا ساعت ۱۴ مورخ ۲۶ شهریور ۹۹ از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir  به فروش می رسد.

تاریخ، مهلت و نشانی تحویل اسناد ارزیابی کیفی:

متقاضیان شرکت در مناقصه باید حداکثر تا تاریخ ۱۲ مهر ۹۹ ساعت ۱۴ اسناد دریافتی را تکمیل و در سایت www.setadiran.ir  بارگذاری کنند.

اطلاعات تکمیلی در فایل های پیوستی موجود است. همچنین می توانید با شماره تلفن ۸۱۴۹۲۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

فایل پیوست

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ