۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | 20:26
کد خبر : 22172

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه تعاون

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) ثبت شده به شماره 433049 و شناسه ملی 10320839651 منعقده در مورخ 99/06/30

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ بدینوسیله از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان تام الاختیار اشخاص حقوقی سهامدار شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) ثبت شده به شماره ۴۳۳۰۴۹ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۳۹۶۵۱دعوت میشود ،تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت که در ساعت ۱۶:۰۰روز یکشنبه مورخ ۰۶/۳۰/ ۹۹ در محل سالن هگمتانه هتل المپیک واقع در تهران اتوبان کرج مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود ، حضور بهم رسانند.

 

دستور جلسه :

۱- تصویب اساسنامه شرکت منطبق بر نمونه اساسنامه مورد تایید سازمان بورس و اوراق بهادار ، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

سهامداران محترم و یا نماینده قانونی صاحب سهم میبایست یکساعت قبل از شروع جلسه با ارائه کارت ملی و مدارک نمایندگی معتبر با حفظ پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در محل جلسه جهت اخذ کارت ورود حضور بهم رسانند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط مندرج در نامه شماره ۳۱/۱۰۴ مورخ ۹۸/۱۲/۲۰ ستاد ملی مبارزه با کرونا و نامه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب ۹۸ مورخ ۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص عدم تجمع بیش از ۱۵ سهامدار یا نماینده آنها در مجامع ، به سهامداران محترم توصیه میشود جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از حضور در مجمع خوداری و نسبت به مشاهده آنلاین از طریق وبسایت رسمی شرکت اقدام نمایند.

 

هیات مدیره شرکت بیمه تعاون(تعاونی سهامی عام )

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ