۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | 19:55
کد خبر : 2217

بیمه نوین برای سومین سال متوالی جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد

در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تندیس بلورین شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین، این شرکت در سومین حضور خود در دهمین دوره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران، موفق شد تا با ارتقای سیستم‌­­های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌­های شفاف خود، تندیس بلورین را کسب کند.

بر اساس این گزارش، بیمه نوین در هر سه دوره از حضور خود در جایزه ملی مدیریت مالی ایران موفق شده است تا از برگزیدگان آن باشد و هر سال نیز با بهبود عملکرد مالی خود، سطح بالاتری از این جایزه را کسب کرده است. امسال نیز تندیس بلورین این دوره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط شقایق دیلمی پور، مدیر امور مالی بیمه نوین دریافت شد.

برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این ۹ دوره در ایران اجرایی شده است. هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌­ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.

گفتنی است، دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور فرهاد دژپسند، وزیر اموراقتصادی و دارایی، مدیران عامل، مالی و کارشناسان ارشد موسسات و بنگاه­‌های اقتصادی، خدماتی و صنعتی روز شنبه ۲۶ بهمن در سالن مرکز بین‌المللی همایش‌­های رازی تهران برگزار شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ