۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | 19:38
کد خبر : 21849

بانک کارآفرین با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران تفاهمنامه امضا کرد

بانک کارآفرین به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه‌های اقتصادی، با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این تفاهمنامه به مدت یک سال و در راستای ارزش‌آفرینی و توسعه سطح تعاملات بانک و تامین نیازهای اعضای انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران به امضای طرفین رسیده است.

بر اساس این گزارش، موضوع تفاهمنامه مذکور، ارتقای سطح همکاری طرفین از طریق ارائه خدمات بانکی ریالی، اعتباری و تسهیلاتی و صدور انواع ضمانتنامه و گشایش اعتبار اسنادی و همچنین سایر حوزه‌های مورد توافق است. همچنین ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک با تمرکز بر فعالیت‌های اعتباری و سپرده‌ای شرکت‌های عضو انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان ایران، از دیگر مواردی است که به موجب این تفاهمنامه مورد توافق طرفین قرار گرفته است.

همچنین به موجب این تفاهمنامه بانک کارآفرین متعهد خواهد بود ضمن ارائه انواع خدمات بانکی به اعضای انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان، با رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در چهارچوب دستورالعمل‌های بانک، نسبت به ارائه تسهیلات موردنیاز به اعضای معرفی شده از سوی انجمن اقدام نماید.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ