۲۴ بهمن ۱۳۹۸ | 14:04
کد خبر : 2174

مشاور مدیرعامل شرکت مس در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد/ افزایش اعتماد به نفس ملی و ایجاد استقلال سیاسی و اقتصادی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی

حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مس سرچشمه پیام تبریک دکتر سعدمحمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران را به خانواده صنعت مس به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲بهمن ابلاغ کرد.
حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مس سرچشمه ضمن ابلاغ پیام تبریک دکتر سعدمحمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران به خانواده صنعت مس به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲بهمن گفت: پیروزی انقلاب اسلامی رخداد مهمی در تاریخ معاصر ایران بود که به جرات می توان گفت شاکله آن حفظ استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران بود.

وی همچنین با اعلام تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی بیانگر همراهی مردم با آرمان های امام خمینی ره برای ایستادگی در مقابل قدرت‌های استکباری جهت حفظ استقلال سیاسی و اقتصادی و زنده نگاه داشتن یاد و نام سرداران پر افتخار ایران اسلامی همچون سپهید شهید حاج قاسم سلیمانی است.
مشاور مدیرعامل اظهار کرد: امروز جشن پیروزی انقلاب مصادف با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی شده است و ما با عشق در این آئین حضور پیدا کرده‌ایم تا در زیر چتر انقلاب ادامه دهند راه سردار سلیمانی باشیم.

ضیغمی افزود: با وجود تبلیغات دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی دیدیم که ملت ایران باز هم حماسه آفرینی کردند و امروز دشمنان هستند که غرق در یاس و ناامیدی می‌شوند.

وی در ادامه گفت: آنچه امام خمینی (ره) در روز نخست انقلاب به مردم گفت تا روز آخر پای آن کلام ایستاد؛ امام با مردم صادقانه رفتار و به وعده هایش عمل کرد؛ ایشان تا پایان عمر بربرکت خود به آنچه که در روز ۱۲ بهمن در بهشت زهرا (س) گفت، عمل کرد و امروز نیز با رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(حفظه الله) این انقلاب چهل و یک سالگی خود را جشن گرفته و با صلابت به پیش می رود.
ضیغمی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی برای تحقق بخشیدن به آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری مهمترین وظیفه و رسالت ما تلاش مستمر و خستگی ناپذیر در جبهه اقتصادی است، اظهار داشت: در حال حاضر به گفته دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس تمامی برنامه‌ریزی های صنعت مس در راستای حفظ اقتدار ایران در عرصه اقتصادی است تا کشور دغدغه‌ای از این لحاظ نداشته باشد.
وی افزود: بسیاری از تحلیل گران اقتصادی معتقد بودند که با خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌ها موجب خسران اقتصادی و توقف چرخ های اقتصادی کشورخواهد شد ولی اکنون شاهدیم که رشد تولید در بسیاری از صنایع از جمله شرکت ملی صنایع مس با یک برنامه‌ریزی دقیق و منسجم، رشد صعودی داشته است.
به گفته ضیغمی خلق این رکوردهای پی درپی در عرصه تولید محقق نمی شد جز با همدلی و همراهی آحاد مردم با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رهایی از سلطه قدرت های استکباری.
مشاور مدیرعامل شرکت مس با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی به دست آوردن اعتماد به نفس ملی و استقلال سیاسی و اقتصادی درعرصه سازندگی بود گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و خروج پیمانکاران خارجی از طرح مجتمع مس سرچشمه، این صنعت نو و بدون سابقه تاریخی در کشور توسط جوانان این مرز و بوم به مرحله بهره برداری رسید و در سخت ترین روزهای دفاع مقدس به مرحله تولید رسید.
وی با بیان اینکه افزایش اعتماد نفس ملی منجر بومی سازی گسترده در صنایع شد گفت: فقط در سال جاری بیش از ۵۰۰ قطعه از تجهیرات صنعت مس توسط جوانان و شرکت های دانش بنیان ایرانی بومی سازی شد.
گفتنی است، امروز همزمان با فجر سلیمانی، شهر سرچشمه همانند سایر مناطق کشور یکپارچه وحدت و همدلی بود و همه آمده‌ بودند تا عشق و ارادت خود را به نظام نشان دهند.
در پایان این مراسم، قطعنامه پایانی راهپیمایی توسط حجت الاسلام کرمی نژاد مشاور فرهنگی مجتمع مس سرچشمه قرائت و حاضران با تکبیر خود آن را تایید کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ