۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | 19:41
کد خبر : 21608

مراسم اختتامیه دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شعب بانک کارآفرین برگزار شد

مهدی سیف‌علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین در مراسم اختتامیه دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شعب این بانک، بر لزوم آموزش مداوم کارکنان جهت به‌روزرسانی دانش بانکی تاکید کرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، سیف‌علیشاهی در این مراسم ضمن خوشامدگویی به کارکنان جدید شعب این بانک گفت: به شما عزیزانی که از امروز در شعب بانک کارآفرین مشغول به کار می‌شوید، خیرمقدم می‌گویم و امیدوارم روزهای خوب و پرثمری را پیش رو داشته باشید.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی موردنیاز کارکنان بانک‌ها افزود: بانک را از لحاظ نظم و ترتیب و رعایت سلسله‌مراتب اداری می‌توان به سیستم‌های نظامی تشبیه کرد. از شما انتظار دارم که همواره به این موارد توجه داشته باشید و با رعایت ضوابط سازمانی، در جهت جلب رضایت مشتریان گام‌های موثری بردارید.

سیف‌علیشاهی همچنین گفت: بانک یک سازمان پویا است که به دلیل تغییرات لحظه‌ای در اقتصاد کلان، سیاست و جامعه و همچنین دستورات نهادهای ناظر، تحولات زیادی را تجربه می‌کند. بنابراین شما عزیزان باید به دانش روز بانکی مجهز باشید تا بتوانید با این تحولات همگام شوید.

وی با تبیین جایگاه بانک‌ها در ساختار اقتصاد کشور گفت: بانک‌ها جایگاه بسیار حساسی در ساختار اقتصاد کشور دارند. شما از این پس عضوی از نظام بانکی کشور هستید که کوچک‌ترین خطای شما ممکن است تبعات بزرگی در پی داشته باشد. پس لازم است تمام دقت و توجه خود را به کار معطوف کنید و خطای عملیاتی را به حداقل برسانید.

وی همچنین گفت: مسیر شغلی شما طی حضور در بانک کارآفرین ثابت نخواهد بود و بنا به صلاحدید مدیران و با در نظر گرفتن ضوابط گردش شغلی، در شعب مختلف مشغول به کار خواهید شد. هر شعبه حکم یک دانشگاه را دارد. پس هیچ فرصتی را برای یادگیری و کسب تجربه از دست ندهید.

عضو هیات مدیره در بخش پایانی سخنان خود گفت: از امروز بهترین و مهم‌ترین ساعت‌های عمر شما در شعب بانک سپری خواهد شد و بانک به نوعی خانواده دوم شما محسوب می‌شود. برای تک‌تک شما آرزوی موفقیت و بهروزی می‌کنم.

در ادامه این مراسم دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی طی سخنانی گفت: پیوستن شما را به خانواده بزرگ بانک کارافرین تبریک می‌گویم. تصمیم شما برای کار در بانک، بدون شک تاثیر زیادی بر مسیر زندگی شما در آینده خواهد داشت.

بهاروندی در ادامه ویژگی‌های کارکنان بانک‌ها را برشمرد و گفت: کارکنان بانک‌ها علاوه بر تسلط به دانش بانکی، باید با علوم روانشناسی، اقتصاد، حقوق و… نیز آشنایی کافی داشته باشند. دوره‌های آموزش بدو خدمت اگرچه لازم است، اما کافی نیست و امر آموزش همواره باید مدنظر شما قرار داشته باشد.

وی در پایان افزود: برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هر کدام از شما عزیزان در آینده در کسوت مدیران موفق و با تعامل، همراهی و همکاری با همکاران خود، برای تحقق اهداف بانک گام بردارید.

گفتنی است دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان جدید شعب بانک کارآفرین در سال ۱۳۹۹، با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای بانکداری برگزار شد و کارکنان جدید این بانک طی این دوره آمادگی لازم را برای شروع به کار در بانک کسب کردند. در پایان این مراسم احکام کارکنان جدید شعب به ایشان اعطا شد.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ