۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | 20:03
کد خبر : 21479

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک قرض الحسنه مهر ایران

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک قرض الحسنه مهر ایران، راس ساعت ۹:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ با حضور نمایندگان صاحبان سهام در محل قانونی بانک برگزار می شود.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این بانک، پس از حسابرسی و گرفتن تاییدیه های لازم، مجوز برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه خود را بدون هیچ گونه بند و شرط قانونی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ کرد.

بر این اساس، بانک قرض الحسنه مهرایران طی درج اطلاعیه ای در روزنامه های کثیر الانتشار به منظور حضور در مجامع عمومی عادی سالیانه از تمامی سهامداران خود دعوت به عمل آورد.

استماع گزارش هیات مدیره و ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد صورتهای مالی سال منتهی به تاریخ ۲۹ اسفند ۹۸، بررسی و تصویب صورتهای مالی، تصمیم گیری در زمینه تقسیم سود، انتخاب روزنامه های کثیر الانتشار، انتخاب اعضای هیات مدیره، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی بانک برای سال مالی جاری و تعیین حق الزحمه آنها از جمله محورهایی است که در دستور کار مجمع عمومی عادی سالیانه قرار دارد.

 

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ