۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | 19:36
کد خبر : 21420

رونمایی از کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین نمایشگاه ساختمان

کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته و بروز ترین خط تولید حوزه ساختمان خاورمیانه در شرایط نابسامان کرونا و تبعات نامناسب اقتصادی در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت گروه علمی صنعتی پانل مهدی با حضور مسوولین و کارشناسان رونمایی می گردد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی پانل مهدی، حمید رضا بنی کریم ، مدیر عامل و پژوهشگر صنعت ساختمان با اعلام مطلب فوق اعلام کرد : این گروه تولیدی صنعتی ،  با بیش از ۵۰ سال سابقه درخشان ، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به جهش تولید و اعتلای کالای ایرانی  با استفاده از مواد اولیه ۱۰۰ درصد ایرانی و بدون نیاز به واردات ، محصولات پیش ساخته را در سطح کیفیت جهانی تولید و عرضه و امسال با تمام محدودیت های بیماری کرونا و  تحریم ها ، ظرفیت تولیدات خود را ۴۰۰٪ افزایش داده است.

 

حمید رضا بنی کریم گفت: هلدینگ پانل مهدی با کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته اعم از انواع ساندویچ پانل pu. Xps. Eps. Rw. ، انواع کانکس ، ساختمان پیش ساخته و انواع سردخانه های وابت و متحرک با حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان  واقع در فضای باز سالن میلاد روبروی سالن ۳۸ درصدد است تا در سال جاری بیش از ۱۰۰۰ نفر را بصورت مستقیم و غیر مستقیم با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی به همکاری دعوت و استفاده نماید.
وی اظهار داشت : سهم فروش از بازار داخل ۲۵ درصداست و دراین مجموعه از تولیدکنندگان داخلی استفاده می شود و تحریم‌ها هیچگونه تاثیری بر میزان تولیدات نداشته است. محصول ما برای ساختمان سازی ساخته و استفاده می شود و بومی است. وابستگی مجموعه به واردات صفر است.

مدیرعامل گروه صنعتی پانل مهدی سپس به موضوع صادرات محصولات تولیدی پرداخت و تصریح کرد: ۳۰ درصد از فروش ما صادراتی است. گروه صنعتی پانل مهدی به کشورهای پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان و جیبوتی صادرات داشته است و قرار است در سال‌های آینده به کشور های شمال آفریقا و اروپا هم صادرات داشته باشد.
وی در ادامه به راه های ارتباطی با گروه صنعتی پانل مهدی اشاره کرد و گفت: با هدف اشتغال زایی ، کارآفرینی مولد و توسعه پایدار کالای ایرانی ، خطوط ارتباطی  با مجموعه صنعتی پانل مهدی جهت جذب نیروی کارآمد و اعطای نمایندگی در تهران و البرز ۱۴۷۳ است و در سایر استانها ۳۴۲۴۸-۰۲۱ می باشد.

خاطرنشان می کند : بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران  با معرفی آخرین دستاورد های صنعت ساختمان در تاریخ پنجشنبه ۲۰ شهریور سال جاری تا یکشنبه ۲۳ میزبان بازدیدکنندگان است .

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ