۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | 19:54
کد خبر : 21305

همزمان با آغاز شصت ‌و نهمین سال فعالیت و با حضور وزیر اقتصاد صورت گرفت؛ رونمایی از پیشخوان مجازی «شمس» و چهار طرح اعتباری بانک صادرات

شعبه مجازی بانک صادرات ایران با عنوان پیشخوان «شمس» امروز ١٥ شهریور در مراسمی به مناسبت آغاز شصت ‌و نهمین سال فعالیت این بانک، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیرعامل بانک صادرات ایران و حاجیه خانم محمدخانی مادر سه شهید بزرگوار از خانواده بانک صادرات ایران راه‌اندازی و همزمان، امکان ارائه چهار خدمت جدید اعتباری به مشتریان فراهم شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، همزمان با سالروز تأسیس بانک صادرات ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف ستاد این بانک در برج‌سپهر، از شعبه مجازی «شمس» و چهار طرح نوین اعتباری این بانک رونمایی کرد.
سامانه «شمس» با مزیت کاربری آسان، سرعت و امنیت بالا، خدمات نوین بانکداری الکترونیکی را به مشتریان، از طریق اینترنت و به صورت شبانه‌روزی فراهم می‌کند و ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها و رفت‌وآمد، آسودگی خاطر را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.
سامانه پیشخوان مجازی خدمات الکترونیکی بانک صادرات ایران «شمس»، با ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه‌اندازی شده که این خدمات به صورت غیرحضوری، به مشتریان ارائه می‌شود.
«درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «افتتاح حساب»، «دریافت دسته‌چک»، «رفع سوءاثر از چک برگشتی»، «فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی»، «دریافت صورتحساب اینترنتی» و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، از جمله خدماتی هستند که از طریق این سامانه در اختیار مشتریان قرار گرفت.
مشتریان برای ورود به این سامانه می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی https://shams.bsi.ir به سامانه «شمس» (شعبه مجازی سپهر) متصل شده و خدمات بانکی خود را به صورت مجازی و با امنیت و آسودگی خاطر دریافت کنند.
همچنین در این مراسم از چهار طرح نوین اعتباری در بانک صادرات ایران رونمایی شد. طرح «طراوت مسکن» با هدف رونق تولید و احداث مسکن و طرح «طراوت توسعه» با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی فعال با استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی، طرح «تسهیلات بدون واریز قسط» برای دارندگان و افتتاح‌کنندگان سپرده‌های بلندمدت و طرح «اعتبار در حساب جاری» برای تامین وجه چک‌های واگذاری از طریق عقد خرید دین، از امروز به جمع خدمات و محصولات متنوع بانک صادرات ایران افزوده شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ