۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | 19:42
کد خبر : 20662

​با اجرای طرح تسهیلاتی «صبای سپهر»؛ پذیرندگان فعال پایانه‌های فروش بانک صادرات ایران تسهیلات ارزان‌قیمت می‌گیرند

بانک صادرات ایران به پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب در این بانک در قالب طرح تسهیلاتی «صبای سپهر» با نرخ‌های ترجیحی بین نیم تا ١٨ درصد، تسهیلات پرداخت می‌کند.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این طرح به منظور ارتقای میزان استفاده از پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران و با هدف توسعه و ترویج خدمات بانکداری الکترونیک تدوین شده و آن دسته از مشتریان حقیقی، حقوقی یا مشترک بانک که پایانه فروش خود را به یکی از حساب‌های جاری با دسته‌چک و بدون دسته‌چک و حساب سپرده ‌سرمایه‌‌گذاری کوتاه‌مدت عادی بانک صادرات ایران متصل کنند، مشمول استفاده از تسهیلات این طرح خواهند بود.
مدت قرارداد و تعداد اقساط در این طرح ١٢ تا ٣۶ ماهه بوده و نرخ ترجیحی سود این تسهیلات نیز بسته به انتخاب مشتری از نیم تا ١٨ درصد است.
سقف تسهیلات فردی دارندگان پایانه‌های فروش تا سقف مبالغ بسته سیاست‌های اعتباری است و ضرایب پرداخت تسهیلات دراین طرح، از ۵٠ تا ٢٠٠ درصد میانگین رسوب منابع حساب متصل به پایانه فروش در نظر گرفته شده است.
همچنین حداقل رسوب منابع حاصل از تراکنش‌های پایانه فروش طی بازه زمانی درخواستی مشتری (سه، شش، ٩ و ١٢ ماهه) باید ١٠٠ میلیون ریال برای هر حساب متصل به پایانه فروش باشد نرخ سود علی‌الحساب آن برای حساب قرض‌الحسنه جاری صفر و برای حساب کوتاه مدت عادی سالانه ١٠ درصد است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده وضعیت حساب خود به صفحه طرح «صبای سپهر» در سایت باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: club.bsi.ir مراجعه کنید.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ