۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | 13:30
کد خبر : 20633

مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس خبر داد؛ تحویل ۴ مدرسه به آموزش و پرورش مناطق محروم در شهریور/ توزیع ۵۰ بسته حمایتی به یتیمان منطقه زهکلوت

مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس اعلام کرد: چهار مدرسه ساخته شده توسط این بنیاد در شهریور ماه جاری تحویل ادارات آموزش و پرورش مناطق محروم استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان می شود.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، فائض فرخی گفت: ساخت بیست و یکمین و بیست و دومین مدرسه کیمیای دانش در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان و همچنین مدارس بیست و سوم و بیست و چهارم کیمیای دانش در شهرستان دلگان در استان سیستان و بلوچستان نهایی شده و در شهریور ماه جاری تحویل آموزش و پرورش مناطق یاد شده می شود.
وی افزود: همچنین یک باب مدرسه در روستای عثمان آباد چابهار در دست ساخت است که امیدواریم تا پایان سال جاری، تکمیل و به آموزش و پرورش این منطقه تحویل شود.
فرخی تصریح کرد: بنیاد نیکوکاری یاس به مناسبت ایام محرم امسال بیش از ۹۰۰ بسته حمایتی شامل اقلام غذایی و خوراکی برای مناطق محروم آماده و توزیع کرده است.
وی ادامه داد: بنیاد یاس در راستای مسئولیت اجتماعی، برای ۵۰ نفر از کودکان یتیم شناسایی شده منطقه زهکلوت در جنوب کرمان، بسته های حمایتی شامل لوازم بهداشتی، نوشت افزار و اقلام غذایی و خوراکی به اضافه یک کارت هدیه آماده کرده و به زودی بین آنان توزیع می کند.
فرخی گفـت: یکی از اقدامات بنیاد یاس در سال جاری، کلنگ زنی مجتمع ورزشی شامل استخر و فضای تفریحی ورزشی در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی بود که گروه مالی گردشگری در فاز نخست مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای احداث آن اختصاص داده است. این مجتمع در زمینی به مساحت ۸۱۰۰ مترمربع در دست احداث است.
وی افزود: بنیاد یاس در سال جاری با حمایت گروه مالی گردشگری و هلدینگ های تابعه، در حد توان خود به کسانی که به دلایلی چون کرونا شغل خود را از دست دادند، کمک کرده است.
به گفته فرخی از دیگر اقدامات مهم بنیاد یاس که با حمایت بانک گردشگری انجام شد، توزیع بیش از ۱۵ هزار بسته غذایی و خوراکی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال بود که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری تحت عنوان کمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع شد.
رئیس بنیاد نیکوکاری یاس در پایان ضمن تشکر از مساعدت های بانک گردشگری اظهار کرد : تداوم کمک رسانی به مناطق محروم و ادامه نهضت مدرسه سازی از اهم برنامه های این بنیاد تا پایان سال جاری است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ