۰۸ شهریور ۱۳۹۹ | 19:28
کد خبر : 20620

معاون خرید فولاد مبارکه: استخدام نیروهای متخصص، بهره وری و تولید بهتر را در پی خواهید داشت

رضا یزدخواستی با اشاره به جذب نیروهای جوان و متخصص از طریق آزمون فولادمبارکه گفت: فولاد مبارکه از دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است.

به گزارش برداشت روز به نقل از فکر اقتصادی؛ رضا یزدخواستی با اشاره به جذب نیروهای جوان و متخصص از طریق آزمون فولادمبارکه گفت: فولاد مبارکه از دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است. بخش سخت افزاری شامل ماشین آلات و تجهیزات شرکت و بخش نرم افزاری نیروی انسانی است که باید با بکارگیری ماشین الات و تجهیزات، تولید را میسر نماید.

طبیعی است که هرچه دانش، تجربه و توانمندی نیروی انسانی بالاتر باشد، بهره وری و تولید بهتری در پیش خواهد بود و سطح کیفی عملیات اجرایی بالاتر خواهد رفت. سطح کیفی آزمون استخدامی بسیار خوب بود و در همه بخش ها با نظم و دقت و آرامش خاصی برگزار شد.

به نوبه خودم از همه همکارانم در شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه اصفهان تشکر می کنم. برای همه داوطلبان آرزوی موفقیت دارم. از اینکه می توانیم از ظرفیت های جوانان و کارآمد استفاده کنیم بسیار خوشحال و امیدواریم با ایجاد اشتغال برای این جوانان زمینه تشکیل خانواده برای این عزیزان فراهم شود و بتوانند آینده درخشانی برای خود بسازند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ