۰۸ شهریور ۱۳۹۹ | 19:25
کد خبر : 20617

پیام مهندس عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

چهارده قرن قبل در روز عاشورا، جهان شاهد خون بار ترین بی وفایی تاریخ بود، اما پیام این واقعه عظیم هیچ گاه از بین نرفت و روز به روز نیز درحال پر رنگ تر شدن میان انسان های آزاده شرق و غرب عالم است.

به گزارش برداشت روز، چهارده قرن قبل در روز عاشورا، جهان شاهد خون بار ترین بی وفایی تاریخ بود، اما پیام این واقعه عظیم هیچ گاه از بین نرفت و روز به روز نیز درحال پر رنگ تر شدن میان انسان های آزاده شرق و غرب عالم است.

روبرو شدنِ حسین بن علی علیه السلام در برابر لشگر یزید بن معاویه؛ مبارزه نهایت حق در برابر نهایت باطل! و مواجهه رفیع ترین مکارم انسانی با پَست ترین و رَذل ترین صفات شیطانی بود، اما امام حسین علیه السلام در کربلا جنگ را به گونه ای مدیریت کرد که حاصلش بیداری وجدان و انگیزه سازی برای مبارزه با باطل شد.

قطعاً عاشورا مبنا و سرمایه اصلی شیعیان عالم است برای بسط تفکر انتظار و مهدویت و طلب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تا عدل جهانی در این عالم فراگیر شده و آینده روشن برای همه مردم جهان رقم بخورد.

کودکی همه ما در روضه های پرشور محرم با عشق به اباعبدالله الحسین علیه السلام و ارادت به اهل بیت علیهم السلام و یاران باوفای ایشان سپری شده و همیشه آرزو داشته ایم که ای کاش در کربلا بودیم تا از والاترین انسان های عالم به دفاع بر می خواستیم.

اگر آن زمان در این دنیا نبوده ایم باید بدانیم که خط سرخ حسینی در خواستن امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف همچنان برپاست و کسانی می توانند فریادِ “یالَیتَنی کُنّا مَعَک” برآورند که در عصر غیبت آنچه لازم است را انجام دهند و مسلماً یاری امام، اصلی ترین درس مکتب عاشوراست.

همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند، عزاداری بر امام حسین علیه السلام یکی از مهم‌ترین امتیازات جامعه شیعه بر دیگر جوامع است و حضور همیشگی کارکنان فولاد مبارکه و ارادت ایشان به اهل بیت علیهم السلام در آئین ها و مناسبت های مذهبی همواره حرکتی مقدس در راستای زنده نگاه داشتن خط مبارزه با ظلم و حقیقت طلبی بوده است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، آرزومندم کارکنان شریف فولادمبارکه با تأسی از امام حسین علیه السلام به عنوان نماد ایستادگی و صبر و استقامت در برابر سختی ها، در مواجه با تحریم ها و دشمنان انقلاب اسلامی نیز همچون گذشته در مسیر حق طلبی، یاری گر اهداف والای نظام جمهوری اسلامی ایران باشند و با کار و تلاش مضاعف خود به رسالت خود در جبهه امروز حق و باطل که به جنگ اقتصادی بدل شده است عمل نمایند.

 

حمیدرضا عظیمیان

مدیرعامل فولاد مبارکه

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ