۰۷ شهریور ۱۳۹۹ | 18:48
کد خبر : 20597

پیام تسلیت مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یارانش را تسلیت گفت

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یارانش را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
“اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ”
هموطنان شریف و فهیم ایران اسلامی
سلام علیکم
فرا رسیدن ماه محرم‌الحرام و ایام سوگواری و عزاداری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین و یاران با وفای ایشان را محضر یکایک شما دلسوختگان و عاشقان حسینی و رهپویان مکتب عاشورایی صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
واقعه عاشورا نه تنها یک قیام بر علیه استبداد، ظلم و جور زمانه، بلکه رخدادی عظیم و انسان‌ساز و مکتب و فلسفه‌ای است با زوایا، ابعاد گسترده و پایه‌های مستحکم. مکتب و فلسفه عاشورا سراسر درس و حکمت است برای آموختن درس آزادگی و حرّیت، پاسداری و حراست از دین مبین اسلام و زنده نگاه داشتن فرایض واجب نماز و امر به معروف و نهی از منکر.
قیام و خیزش مقدس امام حسین (ع) و اصحابش در جغرافیای کربلا، حکایت شیدایی و شوریدگی امام و پیشوای آزاده‌ای بود برای اصلاح جامعه و پیراستن آن از فساد، فسق، فجور و برپایی عدل و داد و برابری و برادری. اندیشه والاقدر عاشورایی، اندیشه‌ای است همچون حبل‌المتین که استعانت به آن کلید سعادت و رهایی است. اندیشه‌ای جاری و ساری در پهنه تاریخ برای انسان‌هایی که در پی جامعه‌ای سعادتمند و نیکبخت هستند.
ان‌شاءالله که خداوند کریم شور و شعور حسینی و عاشورایی را در این زمانه‌ای که متاسفانه با حجمه‌ای از ظلم، سیاهی و تباهی در بسیاری از نقاط جهان به ویژه کشورهای منطقه مواجه هستیم نصیب یکایک ما گرداند و حضرت سیدالشهدا (ع) در روز قیامت شفیع ما باشد.
بار دیگر ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایشان و آرزوی قبولی عزاداری‌های شما در این ایام حزن‌انگیز، از درگاه خداوند متعال اعتلای میهن عزیزمان و صحت، سلامتی و بهروزی شما عزیزان را مسألت دارم.

اسماعیل للـه گانی

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ