۰۵ شهریور ۱۳۹۹ | 22:13
کد خبر : 20575

سهولت در پذیره‌نویسی سهام صندوق پالایشی یکم با سامانه‌های غیرحضوری بانک ‌پاسارگاد

به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ سرمایه‌گذاری پالایشی یکم، علاوه بر شعبه‌ها، از طریق سامانه‌های غیرحضوری بانک‌پاسارگاد به نشانی ETF.bpi.ir و نیز از طریق اپلیکیشن کیپاد، از تاریخ 5 شهریور لغایت 19 شهریور سال 1399، انجام خواهد شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌ عمومی بانک ‌پاسارگاد، در راستای اجرای جزء (۲) بند (الف) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و مصوبات هیأت‌‌وزیران در این زمینه، باقیمانده‌ی سهام دولت در شرکت‌های «پالایش نفت تبریز»، «پالایش نفت بندرعباس»، «پالایش نفت اصفهان» و «پالایش نفت تهران» از طریق کارگزاری‌های بورس، سامانه‌های آنلاین معاملاتی و درگاه‌های غیرحضوری و حضوری بانک‌های منتخب از جمله بانک پاسارگاد، واگذار می‌شود.

سقف سرمایه‌گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق «دارا یکم» و «پالایشی یکم»، ۵۰ میلیون ریال (پنج میلیون تومان) تعیین شده‌است. پذیره‌نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان‌پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.

قیمت سهام تشکیل‌دهنده‌ی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق، با ۲۰درصد تخفیف نسبت به قیمت پایانی روز معاملاتی قبل از شروع پذیره‌نویسی، محاسبه می‌شود.

بر اساس این خبر، اشخاص حقیقی، می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ی فروش صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم، به نشانی ETF.bpi.ir، اطلاعات هویتی خود را تکمیل و نسبت به خرید واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق، اقدام کنند.

همچنین متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به کد بورسی، پس از نصب اپلیکیشن کیپاد، با ثبت حداقل اطلاعات کاربری و شماره شبای خود در کیپاد و انتخاب گزینه «سهام ETF»، در این پذیره‌نویسی شرکت کنند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و سامانه CRM در سایت این بانک به نشانی https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه‌روزی آماده‌ی ارائه‌ی اطلاعات بیشتر به هم‌میهنان گرامی هستند.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ