۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | 19:57
کد خبر : 20423

احراز هویت الکترونیکی سجام در کارگزاری تامین سرمایه نوین

سامانه آنلاین احراز هویت الکترونیکی سجام با هدف تسهیل ارائه خدمات بازار سرمایه و سرعت بخشیدن به پاره‌ای از فرآیندهای عملیاتی در کارگزاری تامین سرمایه نوین راه‌اندازی شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ با راه‌اندازی این سامانه، سهامداران و فعالان بازار سرمایه می‌توانند با مراجعه به نشانی ehraz.nibb.ir فرآیند احراز هویت خود را به‌راحتی در سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) به‌عنوان رسمی‌ترین سامانه ثبت‌نام متقاضیان فعالیت در بازار سرمایه به انجام برسانند.
همچنین کارگزاری تامین سرمایه نوین به‌زودی مرحله دوم این طرح که شامل ثبت‌نام الکترونیکی مشتریان در این کارگزاری خواهد بود را، به بهره‌برداری خواهد رساند. با راه‌اندازی این بخش از سامانه، سهامداران تنها با یک‌بار ثبت‌نام در سامانه سجام یا ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی کارگزاری، هم‌زمان با احراز هویت الکترونیکی، از ورود اطلاعات مجدد که فرآیندی زمان‌بر و تکراری است بی‌نیاز شده و پس از یک‌بار ثبت اطلاعات، می‌توانند از تمام خدمات کارگزاری مانند معاملات برخط، سفارش‌های اینترنتی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، درخواست قرارداد تسهیلات اعتباری و… بهره‌مند شوند.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ