۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | 19:52
کد خبر : 20405

مجمع عمومی شرکت بیمه ما با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه "ما" (سهامی عام) با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، به منظور افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها برگزار شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه “ما” ، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت به منظور افزایش سرمایه با حضور اکثریت سهامداران روز دوشنبه سوم شهریور ماه برگزار شد .

 

در ابتدای مراسم، با توجه به حضور اکثریت سهامداران، هیات رئیسه انتخاب شد و رییس مجمع ضمن خیر مقدم به سهامداران محترم، رسمیت جلسه را اعلام کرد.

 

بر اساس این گزارش، در این مجمع که با حضور دکتر صادق رییس هیات مدیره به عنوان رییس مجمع، حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره به عنوان منشی، مهدی وهاب پور نماینده گروه مالی ملت و خانم غنی نماینده گروه توسعه مالی مهر آیندگان به عنوان ناظرین و همچنین نمایندگان بازرس قانونی و بیمه مرکزی ج.ا.ا به صورت حضوری و سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت برخط برگزار شد، افزایش سرمایه شرکت بیمه “ما” از مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال به ۴۰۰۰ میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مورد تصویب قرار گرفت.

 

گفتنی است مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه “ما”(سهامی عام) با عنایت به ابلاغیه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس در خصوص الزام به برگزاری مجمع با حضور حداکثر ۱۵ سهامدار حقوقی و حقیقی و مطابق با اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال ، همزمان به صورت آنلاین پخش شد.

 

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ