۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | 19:39
کد خبر : 20366

رفع موانع تولید از مهمترین برنامه های مجلس یازدهم

حجت الاسلام دکتر امیرقلی جعفری نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری به همراه فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان با حضور در شرکت فولاد مبارکه در جلسه ای با مهندس عظیمیان مدیر عامل این شرکت از عملکرد مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در مسیر تحقق راهبرد «جهش تولید» تشکر و قدرانی کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه؛ حجت الاسلام دکتر امیرقلی جعفری نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری به همراه فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان با حضور در شرکت فولاد مبارکه در جلسه ای  با مهندس عظیمیان مدیر عامل این شرکت از عملکرد مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در مسیر تحقق راهبرد «جهش تولید» تشکر و قدرانی کرد.

 

وی با اشاره به نقش تولید در رونق اقتصادی کشور از فولاد مبارکه به عنوان صنعت مادر و پیشتاز در عرصه خودکفائی یاد کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری از عملکرد این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی به ویژه کمک به استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری قدردانی کرد و گفت: همزمان با شیوع و یروس کرونا حمایت ها این شرکت از بیمارستان هایی که بیماران کرونا را مداوا می کنند و همچنین مساعدت های انجام شده کاهش آلام اقشار آسیب پذیر را به همراه داشته است.

وی در ادامه از فولاد مبارکه به عنوان میدان دار جبهه صنعت کشور یاد کرد و با اشاره به تحریم های اقتصادی دشمنان، نقش واحدهای صنعتی تاثیرگذار در عظمت و سربلندی ایران را ارزشمند ارزیابی کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهش تولید، از برنامه ریزی های مجلس شورای اسلامی در جهت کمک به مراکز تولیدی همچون فولاد مبارکه خبر داد و خاطرنشان کرد: در مجلس یازدهم به دنبال این هستیم که با وضع قوانین مناسب و رفع موانع، روند تولید را سرعت ببخشیم. به همین جهت از مدیریت فولاد مبارکه و سایر صنایع انتظار می رود معضلات موجود که مانع تحقق جهش تولید هستند را مطرح نمایند.

حجت الاسلام دکتر جعفری وضع قوانین و نظارت بر فرایندهایی که موجب کوتاه شدن دست دلالان بر تولید و چرخه اقتصاد می شود را ضروری دانست و تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای وضع قوانینی که موانع تولید را کاهش دهد، آمادگی کامل دارند.

شرکت های ورق خودرو و فولاد سفیددشت به عنوان بهترین واحدهای صنعتی استان مایۀ امیدواری مردم هستند

به گزارش خبرنگار فولاد، مسعود ملکی فرماندار شهرستان بروجن نیز عملکرد گروه فولاد مبارکه را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: شرکت های ورق خودرو و فولاد سفیددشت به عنوان بهترین واحدهای صنعتی استان و مایه امیدواری مردم منطقه هستند.

ملکی ابراز امیدواری کرد با به بهره برداری رسیدن فاز دوم فولادسفید دشت، فرصت های شغلی بیشتری برای نیروهای جوان و کارآمد این استان ایجاد شود.

فرماندار شهرستان بروجن از همکاری فولاد مبارکه در حوزه مسئولیت های اجتماعی قدردانی و خاطر نشان کرد: مساعدت فولاد مبارکه به بیمارستان ها در خرید تجهیزات مورد نیاز  و مواد ضد عفونی کننده و کمک به اقشار کم درآمد در این شرایط بحرانی بسیار ارزشمند است.

 

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، مدرن ترین خط تولید ورق گالوانیزه کشور و مزیتی برای استان

بنابراین گزارش در این جلسه مدیر عامل فولاد مبارکه نیز در گزارشی وضعیت تولید و برنامه های گروه فولاد مبارکه را تشریح کرد.

مهندس عظیمیان با اشاره به اهمیت دو شرکت زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه در استان چهارمحال و بختیاری و با بیان این که وجود صنایع مادر از جمله کارخانجات فولادسازی در هر منطقه اشتغال زایی و رونق اقتصادی را برای مردم به همراه دارند، خاطر نشان کرد: وجود شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به عنوان مدرن ترین واحد تولید ورق های گالوانیزه در کشور برای این استان یک مزیت است.

مدیر عامل گروه فولاد مبارکه در ادامه به تشریح نقش شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری دیگر شرکت فعال گروه فولاد مبارکه در این استان پرداخت و افزود: علاوه بر واحد احیا مستقیم این شرکت که در حال حاضر به خوبی در حال تولید است، واحد فولادسازی این شرکت نیز با ۸۴ درصد پیشرفت با سرعت و جدیت هرچه تمامتر در حال تکمیل است و با بهره برداری از آن بدون شک فرصت های شغلی بیشتری برای جوانان استان ایجاد خواهد شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ