۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | 17:54
کد خبر : 2027

مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل/ اعتمادکنید، ما می توانیم نیاز وزارت راه و شهرسازی را تامین کنیم

مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای تامین ناوگان تجاری کشور خواستار حمایت در حوزه قوانین و پوشش هزینه‌های مالی شد.
ایکوپرس_ محمد زالی در مراسم تحویل خودروهای آتش نشانی به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری وزارت راه و شهرسازی گفت: توانمندی ایجاد کاربری برای خودروهای فرودگاهی، پالایشگاهی، بنادر و راه‌آهن توسط ایران‌خودرو دیزل وجود داد.
وی ادامه داد: امکان تجهیز و عرضه خودروهای برف‌روبی، نمک پاشی و برف پرتابی نیز برای کاربرد در حوزه‌های جاده‌های ریلی، آسفالتی و یا فرودگاهی وجود دارد.
زالی با بیان این‌که ایران‌خودرو دیزل نخستین شرکتی است که موفق به عبور از آزمون خودروی آتش نشانی شده گفت: در حوزه نوسازی خودروهای فرسوده نیز آمادگی وجود دارد.
وی واردات خودروهای تجاری کارکرده را خطای استراتژیک بزرگی خواند گفت: در صورت حمایت در حوزه قوانین و تامین مالی می‌توانیم جایگزین خوبی برای واردات خودروهای کارکرده باشیم.
ایران‌خودرو دیزل نخستین شرکتی است که توان جایگزینی خودروهای فرسوده با نو دا دارد.
وی در ادامه به نقش و توان ایران‌خودرو دیزل در موضوع خودکفایی اشاره کرد و گفت: در صورت نیاز برای ساخت واگن، موتورهای راه‌آهن، محور و گاردن و حتی ایجاد ایستگاه‌های کوچک برق نیز آمادگی داریم.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ