۰۲ شهریور ۱۳۹۹ | 20:32
کد خبر : 20091

مدیرعامل فولاد خوزستان با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت

مدیرعامل فولاد خوزستان با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، متن پیام به شرح زیر است:
بنام خداوند بخشنده و مهربان
هفته دولت احیاکننده روزهای پرشور خدمت گزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم است. کسانی که فارغ از پست و مقام به خدمت برای مردم می اندیشیدند.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تبیین شخصیت دو بزرگوار شهید دولت فرمودند: «شهید رجایی و شهید باهنر حقا و انصافا دو چهره انقلابی و مومن و خالص بودند و زندگی و شهادت شان درس آموز بود.»
این هفته فرصت و بهانه ای است تا همه ما خدمت گزاران، کارنامه حوزه کاری خویش را به مردم قدرشناس ایران اسلامی عرضه داریم و در رفع مشکلات و تقویت توانمندی ها، از آنان بیشتر یاری بجوییم.
در هفته دولت با همه شهیدان، ایثارگران و جانبازان دولت میثاقی دوباره می بندیم که به آرمان های روشن و پاک آنان وفادار بمانیم و در به ثمر نشاندن درخت بارور انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان متعهد و همکاران تلاشگر گروه فولاد خوزستان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
من الله توفیق

علی محمدی
مدیر عامل فولاد خوزستان

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ