۰۱ شهریور ۱۳۹۹ | 20:58
کد خبر : 19930

مدیرعامل بانک کشاورزی خبرداد: پرداخت تسهیلات برای احیای باغ های خسارت دیده از زوال مرکبات

مدیر عامل بانک کشاورزی در بازدید از طرح های کشاورزی استان فارس در منطقه داراب، از امکان پرداخت تسهیلات برای احیای باغ های خسارت دیده از زوال مرکبات خبر داد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی مدیریت بانک کشاورزی استان فارس، روح اله خدارحمی روز شنبه یکم شهریورماه و همزمان با هفته دولت، در بازدید از باغ های خسارت دیده از زوال مرکبات شهرستان داراب با اعلام مطلب فوق افزود: اعطای تسهیلات با ارایه طرح تحقیقاتی به باغداران امکان پذیر است.

وی گفت: باغداران باید با در نظر گرفتن سود تسهیلات بانکی، طرحی را به منظور احیا و یا تغییر الگوی باغ ها انتخاب کنند که ضمن سودآوری، هزینه زیادی به آنان تحمیل نشود. خدارحمی اضافه کرد:اعطای تسهیلات باید به بهبود شرایط معیشتی تولید کنندگان منجر و با ارائه طرح پایلوت مناسب با منطقه، راه نجاتی برای باغداران فراهم شود.

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه شهرستان داراب از سال های پیش مرکز تحقیقات محصولات باغی داشته است افزود: به دلیل این سابقه روشن پژوهشی وتحقیقاتی و با همکاری کشاورزان پیشرو و با اجرای طرح تحقیقاتی فضای شهرستان متحول خواهد شد.

بر اساس این گزارش مدیرعامل بانک کشاورزی که با هدف آگاهی از آخرین وضعیت طرح ها و پیشرفت برنامه ها به استان فارس سفر کرده است، صبح روز شنبه اول شهریور ماه از طرح های کشاورزی منتخب این استان در شهرستان داراب بازدید کرد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ