۰۱ شهریور ۱۳۹۹ | 20:42
کد خبر : 19910

“شعبه محوری” ماموریت سال ۹۹ صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور

باید هویت تخصصی صندوق از طریق شعب شکل بگیرد و شعب ما به عنوان خط مقدم فعالیت باید تجهیز باشند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور ، جلسه شورای مدیران با روسای استانی شعب صندوق به منظور رعایت پروتکل های ستاد ملی کرونا بصورت آنلاین برگزار شد.

بنابر این گزارش ،جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور در این نشست با آرزوی سلامتی برای همکاران صندوق در سراسر کشور و عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) اظهار داشت : هدف از برگزاری این جلسات پرسش و پاسخ مدیران شعب با مدیران ستاد و مدیرعامل به جهت تبادل تجربیات و انتظارات و در نتیجه حل و رفع مشکلات می باشد.

جباری با اشاره به شعار سال صندوق ” سال شعبه محوری” گفت : بخشی از اختیارات به شعب انجام و گزارش گیری از شعباتی که این مهم به آنها تفویض شده انجام گردیده و مقرر است ارزیابی و رتبه بندی شعب بصورت فصلی یا ۶ ماه یکبار صورت پذیرد.

مدیرعامل صندوق با اشاره به ایجاد کارگروه تفویض اختیارات ادامه داد: در سال ۹۹ کارگروه تفویض اختیارات به جهت هویت بخشی به شعبات ، آموزش بصورت مجازی و … ایجاد شد ، شعب به سمتی بروند که کاملا بصورت خودگردان و با خلاقیت بیشتر کار کنند و در ساختار جدید بصورت مدیرکلی ادامه فعالیت دهند .

وی تاکید کرد : باید هویت تخصصی صندوق از طریق شعب شکل بگیرد و شعب ما به عنوان خط مقدم فعالیت باید تجهیز باشند.

جباری نقش روسای شعب را مهم دانسته و اظهار داشت: روسای شعب حلقه های واسط بین صندوق با مردم ، شرکت های بیمه ، مراجع قضایی و حوزه های مختلف هستند . کیفیت و استحکام صندوق منوط به عملکرد شعب است . سال ۹۹ سال شعب است و آنها نقش آفرین اصلی کار صندوق هستند.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی کشور در بخش دیگری از سخنرانی خود به مجمع عمومی این نهاد اشاره کرد و اظهار داشت : صورت های مالی صندوق باردیگر مورد تائید مجمع قرار گرفت و شفافیت مالی صندوق مهر تائید خورد.

جباری با اشاره به پرداخت ۱۵۰۰۰میلیارد ریال خسارت توسط صندوق و سهم ۲۰ درصدی صندوق در پرداخت خسارت های جانی صنعت بیمه افزود: در حوزه وصول نیاز به کار بیشتری داریم ، در بخش آموزش نیازمند چارچوب آموزشی مدون هستیم ، صندوق دو سرمایه دارد نیروی انسانی و سیستم هوشمند یکپارچه ، امید داریم همه بخشهای صندوق اهتمام ویژه ای به حفظ و ارتقاء این دو سرمایه داشته باشند.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی همکاران ، طراحی و راه اندازی سامانه ماده ۳۲ اشاره کرده و این اقدام را ارزشمند و موفقیت بزرگی برای صندوق دانست وی افزود : امروز صندوق جایگاه ویژه ای در مجلس ، قوه قضائیه و صنعت بیمه دارد وحفظ این مهم به تلاش همه ارکان صندوق بستگی دارد.

در ادامه جلسه روسای شعب استانی و مدیران ستادی به ترتیب نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و دکتر جباری ضمن استماع صحبت های ایشان پی گیر درخواست های آنان گردید.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ