۰۱ شهریور ۱۳۹۹ | 20:21
کد خبر : 19858

تقدیر دانشگاه علوم‌ پزشکی تربت حیدریه از مجتمع فولاد خراسان

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ارسال پیام تشکری، از کمک مجتمع فولاد خراسان (نیشابور) به خاطر تامین بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیماران بستری در بخش کرونا بیمارستان این شهر قدردانی کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی فولاد خراسان، در پیام دکتر ابراهیمی‌پور خطاب به کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان آمده است: اگر چه نیک می‌دانم که کاری که برای رضای خداوند متعال به انجام می‌رسد، جز رضای او را نمی طلبد، اما از همراهی و مساعدت جناب‌عالی که با تامین بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیماران بستری حاد تنفسی مدافعان سلامت را یاری رسانده اید قدر دانی می‌کنم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، ابراز امیدواری کرده‌است که این همکاری ارزشمند تداوم یابد و با کمک خیران، در مسیر خدمت و نجات بیماران اقدامات موثر به عمل آید.
گفتنی است مجتمع فولاد خراسان به دنبال درخواست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و در همراهی با ستاد ملی مقابله با کرونا در استان، بخشی از اکسیژن مورد نیاز بیمارستان این شهر را از محل اکسیژن تولیدی کارخانه تامین نموده است.
فولاد خراسان تا کنون ١٠٠٠تن اکسیژن برای تامین بخشی از نیاز بستری‌شدگان حاد تنفسی در خراسان رضوی، از جمله بیمارستان‌های ٢٢بهمن نیشابور، ٩دی تربت حیدریه و امام رضا (ع) مشهد تامین و ارسال کرده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ