۱۸ بهمن ۱۳۹۸ | 20:29
کد خبر : 1952

جلسه شورای اداری پست بانک استان هرمزگان با حضور دکتر شیری مدیرعامل و دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان هرمزگان با حضور دکتر بهزاد شیری مدیرعامل، دکتر اکبرکشاورزیان عضو هیات مدیره، فرهاد بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات، محسن اخلاقی مدیر امور حراست و رؤسای ادارات ستادی امور شعب، روابط عمومی، بازاریابی، بانکداری خرد و امور باجه ها و مدیر و معاون شعب استان و روسای شعب و دوایر و کارکنان ستادی، هفدهم بهمن‌ماه به منظور بررسی عملکرد شعب استان درمحل این مدیریت برگزار شد.
به گزارش برداشت روز به نقل ازروابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری و دکتر کشاورزیان در این جلسه، گزارش های عملکرد شعب استان و نتایج بازدیدهای مدیران ستادی از شعب و باجه ها و همچنین طرح های تامین مالی شده را استماع و در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های مدیر و کارکنان استان و تشریح عملکرد، اقدامات، برنامه ها و اهداف بانک، رهنمودهای لازم را ارائه نمودند.
احمد فرهمند مدیرشعب استان هرمزگان نیز در این جلسه گزارش عملکرد ۱۰ ماه گذشته را ارائه و سپس روسای شعب و دوایر ستادی و کارکنان استان، گزارش هریک از بخش های مربوطه و دیدگاه های خود را بیان نمودند.
بهمنی، اخلاقی، جمال مقصودی رئیس اداره‌کل امور شعب، مجید رضائی رئیس اداره‌کل روابط عمومی، حمید قیطاسوند رئیس اداره‌کل بازاریابی و سیدحسین ابطحی رئیس اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه ها نیز در این جلسه وضعیت عملکرد کلی بانک و استان هرمزگان را درحوزه های مرتبط و شاخص‌های مختلف بانکی تشریح و گزارش بازدیدهای خود از شعب، باجه‌ها و طرح‌های تأمین مالی شده را ارائه و سپس پاسخگوی سئوالات مطرح شدند.
بنابراین گزارش: در این سفر یک روزه، مدیرعامل و عضو هیات مدیره و مدیران ستادی همراه از واحدهای ستادی مدیریت شعب استان، شعب مرکزی و خلیج فارس بندرعباس و شعبه شهرستات میناب و باجه‌های بانکی حسن لنگی، دمیلو، بستانلو و پاتل ایسین و سریک، جنگان، نصیریایی و کربان شهرستان های بندرعباس و میناب و طرح های پرورش میگو و انجماد پای مرغ در مناطق کولغان و شهرک صنعتی گمبرون، طرح های آبراهه و دانه بندی شن و ماسه تامین مالی شده توسط پست بانک استان بازدید و توضیحات لازم را به کارکنان و کارگزاران باجه‌ها ارائه و با مسئولان طرح‌های مذکور نیز گفتگو کردند.
همچنین دکتر شیری و دکتر کشاورزیان پیش از جلسه شورای اداری استان، نشست صمیمی با مدیران ادارات وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان هرمزگان و مجید سلحشور مدیرکل امور روستایی استانداری درمحل پست بانک استان برگزار و طی آن بر گسترش همکاری ها برای خدمت رسانی بیشتر به هموطنان به ویژه در حوزه های اشتغال و تولید تاکید کرد و گفت: لازم است که همه مسئولان گزارش اقدامات و دستاوردهای دولت دوازدهم را به خوبی به مردم ارائه کرده و مدیران حوزه های ICT نیز در این ایام اهم اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به مردم تشریح نمایند.
مسئولان ICT استان و مدیرکل امور روستایی استانداری نیز در ادامه این جلسه از اقدامات ارزشمند و گسترش خدمات پست بانک ایران درمناطق روستائی و کم برخوردار تقدیر نموده و آمادگی لازم را برای گسترش همکاری ها با پست بانک ایران اعلام کردند.
گفتنی است: دکتر شیری در این سفر با دکتر همتی استاندار هرمزگان نیز درمحل استانداری نشست صمیمی برگزار کرد که طی آن همتی از خدمت رسانی این بانک درسطح روستاها تقدیر کرد و قول مساعد داد که کلیه حساب های ارزش افزوده شهرداری ها را به باجه های بانکی روستائی منتقل نماید.
شیری نیز در این نشست از حمایت های وی و مجموعه استانداری درراستای کمک به گسترش خدمات بانک درسطح روستاها و نقاط کم برخوردار استان تقدیر نمود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ