۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | 20:40
کد خبر : 19406

هزینه کرد منابع و اعتبارات دربیمه سلامت به خوبی انجام شده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: صرفه جویی و هزینه کرد منابع و اعتبارات دربیمه سلامت به خوبی انجام شده لذا از اولویت های مهم مجلس حل معضل بودجه بیمه سلامت است .

به گزارش برداشت روز، به نقل از آی هینا، مسعود خاتمی با اشاره به اینکه اجرای نسخ الکترونیک جزء برنامه ۵ ساله ششم بوده و دولت دراین خصوص مکلف است گفت: یکی از اولویت های حوزه سلامت توجه به پروژه های الکترونیکی است، زیرا اجرای این پروژه سبب شفافیت درمیزان ارایه خدمات به افراد و ارجاع بیمار به مراکز تصویربرداری و آزمایشگاهی می شود.

 

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه صرفه جویی و هزینه کرد بهتر منابع و اعتبارات دربیمه سلامت به خوبی انجام شده است افزود: این مساله سبب شد که افراد فاقد بیمه نیز بتوانند با دریافت دفترچه رایگان از خدمات بیمه سلامت استفاده کنند، اما باید اقدامات بیشتری را درجهت افزایش اعتبارات بیمه سلامت درمراکز درمانی انجام داد.

 

وی تصریح کرد: توانایی درمدیران سازمان بیمه سلامت جهت حل مشکلات وجود دارد، بیمه های دولتی مشکلات بسیاری دارند که مهم ترین آن نبود اعتبارات به میزان کافی است؛ لذا یکی از اولویت های مهم مجلس حل معضل بودجه بیمه سلامت است،  اما انتظار داریم که بیمه ها نیز از مکانیزم علمی و معقولانه در ارایه خدمات استفاده کنند.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عملکرد بیمه سلامت از ابتدا تاکنون مثبت ارزیابی می شود، چرا که بخش بزرگی از مشکلات اقشار نیازمند و آسیب دیده حل شده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ