۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | 20:35
کد خبر : 19391

دومین ارزیابی فرآیندی فجر انرژی برگزار شد

دومین ارزیابی فرآیندی شرکت فجر انرژی خلیج فارس بر اساس مدل تکچی به صورت ویدئو کنفرانس و طی دو روز و با حضور مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، صبح امروز دومین ارزیابی فرآیندی شرکت فجر انرژی خلیج فارس با حضور مدیران این شرکت برگزار شد.

دومین ارزیابی فرآیندهای فجر براساس مدل تکچی TEM1000 با هدف رشد و بلوغ فرآیند های سازمانی و در ۱۲ بخش و طی ۴ مرحله در روز های ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه سال جاری برگزار شده است.

این ارزیابی چهار مرحله‌ای شامل ارزیابی های میدانی، مستندات و مدارک، تصدیق مستندات میدانی  و استنباط ارزیاب از فرآیند است.
در این مدل ۱۲ فرآیند توسعه راهبرد، توسعه مدیریت، محصولات و خدمات، بازاریابی، فروش محصولات و خدمات، عرضه محصولات فیزیکی، مدیریت خدمات مشتری، توسعه و مدیریت سرمایه انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت منابع مالی، اکتساب و دارایی اموال، ساخت و مدیریت دارای ها، مدیریت ریسک، مدیریت روابط بیرونی، توسعه و مدیریت توانمندی های کسب و کار ارزیابی شده است.
ارزیابی فرآینده های فجر بر اساس مدل تکچی به صورت غیر حضوری و طی دو روز شامل ۵ جلسه پیوسته با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی برگزار شده است.

شرکت فجر انرژی خلیج فارس در مرحله قبل ارزیابی فرآیند تکچی که در سال ۹۷ و در سطح شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس برگزار شد توانست با ۵۸ امتیاز رتبه پنجم را کسب کند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ