۱۶ بهمن ۱۳۹۸ | 16:30
کد خبر : 1896

وزیر کشور سوار بر شیلر

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از محصولات شرکت بهمن دیزل در وزارت کشور بازدید کرد.

مراسم رونمایی از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین‌آلات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی طرف قرارداد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ۱۲ بهمن ماه و در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال ۹۸ با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در وزارت کشور انجام شد.
در این مراسم رحمانی فضلی از مینی بوس شیلر، سحر و کامیونت ایسوزو با کاربری آتش نشانی بازدید کرد و ضمن استقبال از تولید داخل مینی بوس شیلر و امکان خدمات در شبکه گروه بهمن، فعالیت های انجام شده در داخلی سازی شیلر را تحسین کرد و در خصوص امکان گازسوز شدن این خودرو پرسید که محمد محمدی مدیرعامل بهمن دیزل برنامه های آینده را تشریح کرد.
محمدی با اشاره ویژگی های مینی بوس شیلر گفت: مینی بوس شیلر مجهز به ۱۸ صندلی بوده که می‌توان چیدمان آن‌ها را تغییر داد و از دیگر امکانات آن می‌توان به ترمز تمام بادی، ترمز ABS و بخاری سالنی و مستقل اشاره کرد. این مینى بوس داراى فنربندى نرم، سیستم گرمایشى و سرمایشى مطلوب، ظرفیت باک ١٢٠ لیتری است و امکان گازسوز شدن این محصول وجود دارد.
مدیرعامل بهمن دیزل ادامه داد: مینی بوس شیلر دارای موتور ۳۷۶۰ سی سی ۴ سیلندر خطی سوپاپ بالا است که به لطف توربوشارژ از قدرت ۱۴۱ اسب بخار بهره می‌برد. همچنین در تمامی مجموعه‌های اصلی این محصول شامل بدنه و تریم خودرو، سیستم تعلیق، رینگ، تایر، دسته سیم، سیستم تهویه مطبوع، ساخت پلتفرم و… داخلی شده است.
شرکت بهمن دیزل پس از تحریم‌ها و قطع ارتباط با شرکای تجاری، به بومی سازی و تولید دو پلتفرم شیلر (کامیونت و مینی بوس) دست یافت و توانست آن ها را به تولید انبوه رساند که در چند روزه آینده کلید سپاری این محصولات انجام و همچنین روند توسعه تولید در سایت ۲ شرکت بهمن دیزل طی مراسمی تشریح خواهد شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ