۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | 19:01
کد خبر : 1771

در ۱۰ ماهه امسال محقق شد/ رشد ۹ درصدی تسهیلات اعطایی بانک ایران زمین

بانک ایران زمین در ۱۰ ماه گذشته با رشد ۹۳ درصدی سود انباشته خود توانسته افزایش ۹ درصدی تسهلات اعطایی را به ثبت رساند

افزایش سرمایه بانک ایران زمین ، ارایه خدمات بانکی مجازی و در نظر گرفتن ارزش افزوده برای مشتریانی که از خدمات بانکی دیجیتال استفاده می کنند نشان از پیشرو بودن در سیستم بانکداری است.

بررسی ها نشان از روند تغییرات بانک ایران زمین در سامانه کدال دارد. این بانک دبرای افزایش ۴۵۰ درصدی سرمایه خود برنامه ریزی کرده به گونه ایکه در صورت مورد موافقت بانک مرکزی قرار بگیرد سرمایه این شرکت از مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومن به ۲۲۰۰ یلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

بر اساس گزارشات مستند نمودارها از افزایش سود انباشته این بانک در یک سال اخیر خبر می دهد.بانک ایران زمین رشد سود ۹۳ درصدی داشته و با این روند توانسته نسبت به سال گذشته ۹ درصد بیشتر به مشتریان خود و اشخاص غیر دولتی تسهیلات اعطاء کند. این موفقیت در حالی است که جمع بدهی های این بانک ۱۶ درصد افزایش داشته و با این شرایط برای مشتریان خود امتیاز و بخشودگی در جرائم قائل شده است.

دارایی های ثابت مشهود بانک ایران زمین در سال اخیر ۴۰درصد رشد داشته که پشتوانه قابل اتکایی برای این درخواست خواهد بود هر چند به آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامدران نیز می توان اشاره کرد.

این افزایش در صورتی به تصویب هیئت مدیره می رسد که بتواند موافقت حسابرس و بازرس قانونی سازمان بورس و اوراق بهادار را جلب کند.

گفتنی است ، بانک ایران زمین ۳۲۹ شعبه دارد ولی ۹۷ درصد از تراکنش های بانکی آن بدون حضور مشتریان در شعبه صورت می‌گیرد و شعبه دیجیتال این بانک و ارائه خدمات بانکی مجازی نیز یکی از نشانه های تحول دیجیتال و پیشرو بودن در سیستم بانکداری است.ارائه خدمات متفاوت و متنوع بانک ایران زمین وجه تمایز این بانک با بانک های دیگر است.این بانک با ارائه خدمات دیجیتال برای هر مشتری شرایطی را فراهم آورده تا با استقادده از خدمات بانکی از خدمات ارزش افزوده نیز بهره مند شوند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ