۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | 15:20
کد خبر : 168922

اهتمام ‌جدی دولت برای بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات صنعتی/ افزایش تولید شرکت ماشین‌سازی تبریز

مدیر عامل گروه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به افزایش تولید این شرکت نسبت به سال گذشته گفت: خوشبختانه دولت در موضوع بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات صنعتی اهتمام جدی دارد تا از محل قانون مولدسازی شرکت‌های مورد نظر را احیا کند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از ایدرونیوز؛ داوود یعقوبی بقا در مراسم گرامیداشت شهدای راه خدمت که با مشارکت شرکت ریخته‌گری و شرکت ماشین‌سازی تبریز برگزار شد،گفت: بازسازی و نوسازی ماشین آلات صنعتی مجموعه ریخته‌گری و ماشین سازی تبریز جزو مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری است که امیدواریم به زودی شاهد اجرای این مصوبه باشیم.

وی ادامه داد: احیا و در واقع تولد دوباره این مجموعه های صنعتی، موجب رونق تولید و پربرکت شدن سفره‌های کارگران این مجموعه خواهد شد که البته این موضوع با همت کارکنان و اعضای محترم هیات مدیره و اعضای هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور امکان‌پذیر است.

مراسم بزرگداشت شهدای راه خدمت همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد با مشارکت شرکت ماشین‌سازی تبریز و شرکت ریخته‌گری ماشین‌سازی تبریز و با حضور محمد کلامی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی، عبدالحمید سرتیپی سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان و کارکنان گروه ماشین‌سازی تبریز برگزار شد.

تجارتخانه آراد برندینگ