۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | 20:41
کد خبر : 168527

تعدادی از زندانیان جرائم مالی غیرعمد توسط کارکنان بانک رفاه کارگران آزاد شدند

در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تعداد 11 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران آزاد شدند.

به گزارش برداشت روز، بانک رفاه کارگران، این زندانیان در تداوم مشارکت‌ها و اقدامات خیرخواهانه مدیران و کارکنان این بانک در طرح‌های “مادر آمد” و “عطر مهربانی” که با هدف آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد اجرایی شدند، آزاد و به کانون خانواده بازگشتند.

کارکنان بانک رفاه کارگران با تامین منابع مالی مورد نیاز به منظور آزادسازی این زندانیان که در ندامتگاه‌های استان چهارمحال و بختیاری به سر می‌بردند، بستر بازگشت آنان به جمع خانواده را فراهم کردند.

شایان ذکر است، در همین ارتباط فرشاد صیداحمدی مدیر امور ناحیه دو بانک رفاه کارگران در دیدار با رئیس کل دادگستری و مسئولان ستاد دیه استان برخی از اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از جمله آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد را تشریح کرد که مورد قدردانی حاضران قرار گرفت.

گفتنی است، طرح‌های “مادرآمد” و “عطر مهربانی” از جمله طرح‌های حمایتی بانک رفاه کارگران است که به منظور جلب مشارکت کارکنان بانک با هدف آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد اجرایی می‌شود. این اقدام از جمله مصادیق مشهود فعالیت‌های خیرخواهانه کارکنان این بانک در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است که در سال‌های اخیر به دفعات تکرار شده است.

 

تجارتخانه آراد برندینگ