۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | 20:35
کد خبر : 168520

ادامه راه رئیس جمهور شهید:

مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد کارگروه ویژه برای بهبود حال کارگران در کشور خبر داد/ شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون : خط ویژه اعتباری هشت هزار میلیارد تومانی برای راه اندازی تعاونی ها

در هشتمین همایش ملی کار، مرتضوی و شیخ حسینی از تشکیل کارگروه ویژه‌ای برای بهبود شرایط کارگران خبر دادند. هدف این کارگروه، افزایش بهداشت، ایمنی و کار شرافتمندانه با مشارکت مردم در سال ۱۴۰۳ است.

به گزارش برداشت روز، در هشتمین همایش ملی کار، مرتضوی و شیخ حسینی از تشکیل کارگروه ویژه‌ای برای بهبود شرایط کارگران خبر دادند. هدف این کارگروه، افزایش بهداشت، ایمنی و کار شرافتمندانه با مشارکت مردم در سال ۱۴۰۳ است.

مرتضوی در این همایش اظهار داشت که ایجاد کار و شغل یک مسئولیت بسیار مهم دولت است و تاکید کرد که هیچ کارگاهی نباید تحت هیچ شرایطی تعطیل شود. او افزود که در صورت بروز مشکلات مالی یا بدهی‌های بانکی، این مشکلات باید حل شود تا کارگاه‌ها به فعالیت خود ادامه دهند.

شیخ حسینی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، نیز از هدف‌گذاری ۷۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای سال جاری خبر داد و اعلام کرد که تا کنون بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان آن پرداخت شده است. همچنین خط اعتباری ویژه‌ای به مبلغ ۸ هزار میلیارد تومان برای راه‌اندازی تعاونی‌های غیر فعال دانش‌بنیان و نیمه تمام و تعاونی‌های مسکن کارگری در نظر گرفته شده است.

تجارتخانه آراد برندینگ