۰۹ خرداد ۱۴۰۳ | 15:02
کد خبر : 168229

درخشش علمی کارکنان بانک سپه در همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی بانک مرکزی

مقاله علمی جمعی از کارکنان بانک سپه در سی و یکمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی به عنوان مقاله برتر انتخاب شد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ در سی و یکمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی که با حضور رئیس کل بانک مرکزی.، وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیرعامل بانک سپه و جمعی از مدیران ارشد، اساتید و کارشناسان نظام بانکی برگزار شد، سه مقاله علمی از سوی کارکنان بانک سپه ارائه شد که در مراسم اختتامیه این همایش یکی از این مقالات به عنوان مقاله برتر، برگزیده شد.

مقاله علمی چهار نفر از کارکنان بانک سپه آقایان مهرشاد شجاعی، حسن رشیدی، فواد کوهزادی و صادق طوسی‌زاده با عنوان “ارائه الگوی تقویت حکمرانی ریال با هدف کاهش خروج سرمایه” در روز نخست این رویداد ارائه شد که این مقاله با رای هیات داوران سی و یکمین همایش سیاست های پولی و ارزی به عنوان یکی از مقالات برتر این همایش معرفی شد. همچنین مقاله علمی سرکار خانم مهسا باقرزاده از کارکنان ستاد مرکزی بانک سپه با عنوان “مقایسه پویایی های تورم زدایی در ایران در مدل¬های کینزی جدید متعارف و رفتاری” نیز در این روز ارائه شد.

در دومین روز از همایش سیاست های پولی و ارزی نیز، مقاله علمی آقای امیر احسانی از کارکنان مدیریت شعب منطقه سمنان بانک سپه با عنوان “بررسی راهبرد مدیریت سرمایه در گردش و مدیریت اعتباری در سلامت عملکرد بانک ها با تاکید بر نقش نظارت مالی ذیل قانون بانک مرکزی” ارائه شد.

در این رویداد از میان حدود ۱۷۰ عنوان مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش، ۱۵ عنوان مقاله علمی پس از طی مراحل داوری، برگزیده شدند، که سه مقاله ارائه شده از سوی کارکنان و اعضای باشگاه پژوهشگران و نوآوران(پژوهان) بانک سپه در میان ۱۵مقاله منتخب برای ارائه قرار گرفت و یکی از این مقالات به عنوان مقاله برتر انتخاب شد.

سی و یکمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با موضوع «بازآرایی سیاست‌های پولی و نظارتی؛ با نگاهی به قانون جدید بانک مرکزی» و در قالب دو محور کلیدی «سیاستگذاری پولی، ارزی و اعتباری» و «تنظیم‌گری و نظارت» به مدت دو روز با حضور اعضای هیأت عامل بانک مرکزی، مدیران ارشد و کارشناسان نظام بانکی، صاحب نظران اقتصادی، اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار شد.

 

تجارتخانه آراد برندینگ