۰۸ خرداد ۱۴۰۳ | 15:29
کد خبر : 168075

سایت برداشت روز گزارش می‌دهد

قیمت گوشت قرمز امروز ۸خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد

قیمت گوشت قرمز در تاریخ 8خرداد 1403 اعلام شد. با وجود زایش‌های بهاری، واردات و اشباع بازار، برخی از انواع گوشت قرمز افزایش قیمت چشم‌گیری در چند روز گذشته داشته است.

به گزارش سایت برداشت روز، گوشت قرمز یکی از اقلام خوراکی‌ است که ارزش غذایی بالایی دارد. طبق داده‌های منتشرشده توسط انتخاب، ران ممتاز گوسفندی ۹۱۹ هزار تومان به ازای هر کیلو‌گرم به فروش می‌رسد.

گوشت نیم‌شقه گوسغندی پنج کیلو‌گرمی، ۷۷۹ هزار تومان به ازای هر کیلو‌گرم، راسته بدون استخوان گوسفندی ۹۸۵ هزار تومان و گوشت خورشتی گوسفندی بدون استخوان و بدون چربی هم ۶۰۷ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
بسته شقه ۱۰ کیلو‌گرمی به قیمت ۷۷۹ هزار تومان به ازای هر کیلو‌گرم، ماهیچه گوسفندی یک کیلو‌گرمی ۶۵۰ هزار تومان و راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد هم ۶۰۷ هزار تومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

بررسی بازار نشان می‌دهد، قلوه گاه گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد با قیمت ۱۹۹ هزار تومان، ران گوسفندی با قیمت ۷۴۰ هزار تومان و سردست گوسفندی ممتاز با قیمت ۸۴۰ هزار تومان در بازار توزیع می‌شود.

گوشت شقه گوسفندی ۶۹۵ هزار تومان، گوشت آبگوشتی در بسته‌های ۲ کیلو‌گرمی ۵۱۵ هزار تومان و راسته با استخوان گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد ۳۵۵ هزار تومان به ازای هر کیلو‌گرم، خرید و فروش می‌شود.

گردن گوسفندی به قیمت ۵۵۰ هزار تومان، سردست گوسفندی بره در بسته‌های ۳.۵ کیلو‌گرمی با قیمت ۶۰۵ هزار تومان وشیشلبک هم با قیمت ۷۳۵ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

افزایش قیمت‌ها در چند روز گذشته
با وجود اقزایش زایش‌های بهاری در فصل بهار و تابستان، واردات در کنار تولید داخل گوشت و اشباع شدن بازار این محصول، باز هم قیمت برخی از انواع گوشت نسبت به چند روز گذشته افزایش داشته است.

یه طور مثال ران ممتاز گوسفندی ۲.۵ درصد در چند روز گذشته افزایش قیمت داشته است. چراکه قیمت این محصول از ۸۹۷ هزار تومان به ۹۱۹ هزار تومان رسیده است.

نیم‌شقه گوسفندی ۵ و۱۰ کیلو‌گرمی در چند روز گذشته ۷۳۵ هزارتومان به فروش می‌رسید. اما امروز این محصول ۷۷۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است که این نشان‌دهنده افزایش ۵.۶ درصدی نسبت به روز‌های گذشته است.

قیمت ران بدون استخوان گوسفندی با ۲۹ درصد افزایش قیمت، از ۷۰۰ هزار تومان به ۹۸۵ هزار تومان رسیده است.

گوشت خورشتی گوسفندی بدون استخوان و بدون چربی هم در چند روز گذشته ۳ درصد افزایش قیمت داشته است.

گوشت شقه گوسفندی هم نسبت به چند روز گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است. زیرا قیمت این محصول از ۶۱۵ هزار تومان به ۶۸۵ هزار تومان رسیده است.

در چند روز گذشته قیمت ران بدون استخوان گوسفندی با ۲۹ درصد افرایش، بیشترین افزایش قیمت و ران ممتاز گوسفندی با ۲.۵ درصد افزایش، کمترین افزایش قیمت را در چند روز گذشته داشته است.

بر اساس داده‌های منتشر شده، زایش‌های بهاری، واردات و اشباع بازار در قیمت این محصول تأثیری نداشته و همچنان قیمت گوشت قرمز در‌حال افزایش است.”

تجارتخانه آراد برندینگ