۰۶ خرداد ۱۴۰۳ | 15:37
کد خبر : 167774

سرپرست اداره کل آموزش و پژوهش :

دوره های آموزشی سطح عالی بیمه های اتومبیل برای کارشناسان متخصص بیمه ایران برگزار شد

حسین روحی سرپرست اداره کل آموزش و پژوهش در گفتگو با روابط عمومی از برگزاری دوره های آموزشی سطح عالی بیمه های اتومبیل برای کارشناسان متخصص شرکت خبر داد.

به گزارش برداشت روز،  روحی با اشاره به مراحل ۳گانه تربیت نسل جدید مدرسان برتر در بیمه ایران افزود: در مرحله اول از فرآیند برنامه ریزی آموزشی برای تربیت نسل جدید مدرسان حرفه ای در شرکت، دوره آموزش فنی و تخصصی سطح عالی در رشته های بیمه اتومبیل و مهندسی برای طیف وسیعی از کارشناسان شرکت با هدف: استاندارد سازی محتوای آموزشی، جانشین پروری و انتقال دانش و تجارب علمی و حرفه ای مدرسان واحدهای ستادی به کارشناسان واحدهای اجرائی و پرورش نسل جدید مدرسان رشته های بیمه ای برگزار گردیده است .

در مرحله دوم فرآیند برنامه ریزی آموزشی برای تربیت مدرسان جدید در حوزه بیمه های اتومبیل، جلسات مصاحبه بررسی صلاحیت های فنی و مهارت های تدریس منتخبین آزمون علمی دوره آموزشی سطح عالی بیمه های اتومبیل با حضور و مشارکت مدیرکل، معاونین و اساتید ارشد حوزه بیمه های اتومبیل و مشاور آموزشی در این اداره کل برگزار گردید .

در مرحله سوم مقرر است حائزین صلاحیت های فنی، مهارتهای ادراکی و آموزشی (براساس مجموع نمرات آزمون کتبی و امتیاز مصاحبه) برای گذراندن آموزش های تکمیلی تربیت مدرس به مرکز آموزش مدیریت دولتی معرفی گردند و در نهایت پس از صدور گواهینامه صلاحیت حرفه ای مدرسین منتخب توسط مرکز آموزش مدیریت دولتی، در نظر است منبعد از دانش و ظرفیت های مدرسین مذکور در برنامه های آموزشی شرکت در مناطق و استانها استفاده گردد. شایان ذکر است، برای سایر رشته های بیمه ای نیز این فرآیند اجرائی خواهد شد.

 

 

تجارتخانه آراد برندینگ